Viņa nomira 23 gadu vecumā, paspējot izglābt 360 cilvēku dzīvības 

19.08.2016

Tas notika 1986. gada 5. septembrī Pakistānā, Karačī pilsētā. Tad radikālo islāmistu grupa iebruka amerikāņu aviokompānijas Pan American lidmašīnā. Ja nebūtu drosmīgās stjuartes Nirdžas Bhanotas, būtu nomiruši simtiem cilvēku. Meitene ziedoja savu dzīvību, lai izglābtu simtiem citu. 

 

Avots

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Nirdža pabeidza vidusskolu Mumbajā. Kādu laiku strādāja par modeli un bija daudzu zināmu brendu pārstāve. 1985. gada martā, Nirdžu izprecināja, vecāki savā starpā bija vienojušies, bet vīrs nebija apmierināts ar viņu un pēc 2 mēnešiem atgrieza to atpakaļ. Pēc neveiksmīgas laulības, Nirdža nolēma strādāt par stjuarti Pan American aviokompānijā.
Bhanota bija vecākā reisa `PA 73` stjuarte. Kad lidmašīna, piezemējās 5:00 no rīta Pakistānas, Karačī pilsētā, 4 apbruņoti teroristi paņēma ķīlniekos visus pasažierus un ekipāžu. Nirdža nesāka celt paniku: viņai izdevās pabrīdināt pilotus, pēc tā viņi pameta lidmašīnu caur avārijas lūku.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

00:22 21.08.2016Velta Kociņa
Lūk ,biežāk jāraksta par tādiem cilvēkiem ,ne slepkavām .Lai nākošajiem plānprātiņiem nebūtu vēlēšanās kļūt slaveniem uz citu dzīvības rēķina !
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv