Lūk kāpēc koplietošanas dušas kabīnēs nav durvju

20.08.2016

Es sevi nepieskaitu ne pie liekuļiem vai fanātiķiem, bet man no bērnības uztrauc tas fakts, ka pie baseina piederošās dušās nav durvju. Ne jau tāpēc, ka kautrētos par savu ķermeni, vienkārši ir piekopti divpusīgi standarti, ja tu izģērbies, piemēram, pludmalē, tevi nosauks par traku, bet kā sevi stādīt priekšā, kaut vai sava dzimuma pārstāvjiem, tādā neaizsargātā izskatā - tā ir norma!

Raksta turpinājums
Vispārībā durvju vai elementāru slēģu trūkums sabiedriskajās dušās - nav sociālais posts vai vakardienas atsauksme. Šodien tā ir pieņemta starptautiskā prakse.Šīs parādības pirmsākumi meklējami senatnē.Privātuma trūkums dušas kabīnēs ir skaidrojams ar vairākiem iemesliem. Nu, pirmkārt, vienkārši ekonomijas dēļ (remonts sanāk lētāk). Bez tam, izskatās, ka jaunāki apmeklētāji var salauzt kaut ko.No rīta saremontēji un vakarā atkal nedarbojas. Otrkārt, tas liek ievērot higiēnas normas ( retāk nepieciešama sanitārā apkopšana). Turklāt atvērtās dušas kabīnes nav iespējas ļaunprātīgi izmantot.
Kabīnes ar slēģiem vai durvīm, tagad var atrast tikai augstākās klases fitnesa klubos, kā arī VIP ģērbtuvēs. Iespējams, ka tu vari ieteikt kādu oriģinālu iemeslu tam, kāpēc baseina dušas kabīnēm nav durvju.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv