Viņai pateica, ka dzemdēt ar ķeizaru ir vieglāk par vieglu, bet tad viņa parādīja šīs foto

23.08.2016

Reija Lī - jaunā māmiņa no Springfildas, Misūrī štats. Kad pienāca laiks dzemdēt, ārstiem nācās veikt ķeizargriezienu. Kad Reija pastāstīja saviem draugiem, kā viņai nācās dzemdēt bērnu ar ķeizara palīdzību, viņa nebija gaidījusi tādu atbildi: `Ā, ķeizargriezienu. Jā, tev pat nevajadzēja dzemdēt. Tev paveicās!

 

Jauno māmiņu ļoti nokaitināja šie komentāri. Tāpēc Reija savā Facebook profilā publicēja šokējošas fotogrāfijas, kuras pierāda, ka ķeizargrieziens ir grūta operācija un tas, ka Lī nedzemdēja bērnu ar saviem spēkiem, pavisam nenozīmē, ka viņai nenācās izjust dzemdēšanas mokas.

Raksta turpinājums
`Jā, protams, ķeizars bija vieglāk. Man bija ļoti komforti gulēt palātā 38 stundas, kamēr mans mazulis nāks pasaulē un viņam gandrīz apstājās sirds.

Nē, man pavisam neradīja šoku tas, ka man sākumā pateica, ka manā gadījumā var iztikt bez ķeizara, bet pēkšņi viņi paziņoja, lai gatavojos operācijai. Mani nostādīja fakta priekšā, ka gadījumā, ja es atteikšos no šīs operācijas, pastāv risks bērna dzīvībai. Es operācijas laikā jutos vienkārši burvīgi! Un tas bija sarkasms`

Lī turpina savu ziņojumu, cik grūti viņai veicās ķeizargrieziens un viņa labāk būtu gribējusi dzemdēt dabīgā veidā:
`Tās bija neciešamas sāpes, kuras es jeb kad esmu jutusi. Tagad es piederu pie māmiņu klana, kuras izliek briesmīgas vēdera bildes ar rētām, lai parādītu, cik grūtas viņām bija dzemdības.

Iedomājies, kā tas ir, kad no tevis ņem ārā 50 centimetrīgu bērnu, kurš bļauj un lien ārā no tauku kārtas, muskuļiem un citiem iekšējiem orgāniem. Pēc tam medmāsa lūdz tev piecelties, bet tu esi sagriezta, ar grūtībām piecelies no gultas. Kurš to ir pārdzīvojis, nepieņem ļauno ironiju no tiem, kas saka, ka ķeizars ir labums. Ejiet jūs visi ellē!

Es esmu pati stiprākā sieviete. Ne tikai es tā uzskatu, bet arī mans burvīgais dēlēns. Es esmu gatava iziet cauri šīm mokām vēlteiz un vēlreiz, lai tikai redzētu šo burvīgo smaidu`.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv