Apmānītā sieva pārdod kāzu kleitu. Viņas sludinājums pacēla kleitas cenu 40 reizes!

27.08.2016

Česterfildas iedzīvotāja, izvietoja savu kāzu kleitu Interneta izsolē. Tas, ko viņa uzkrakstīja sludinājumā, palielināja kleitas vērtību desmitiem reižu! Kā? Skatieties paši.

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
`Es pārdodu savu dizaineru, ziloņu kaulu krāsas kāzu kleitu. Pirmkārt, tāpēc, ka man ir nepieciešams apmaksāt šķiršanās rēķinu, ar kādreizējo vīru - nelieti. Kleitai ir mežģīnes, kuras var pacelt uz augšu pirms banketa. Tā ir mazliet netīra, tāpēc, jums nāksies to nodot ķīmiskajā tīrītavā. Man pašai pavisam nav bijis laika to aiznest uz ķīmisko, bet vēlāk mans vīrs - nelietis sabojāja mūsu laulību. Mani nabadzīgie vecāki par to kleitu 2014. gadā samaksāja 2000 mārciņu.
Kleitai līdz nāk plīvurs ( jā-jā, es biju īsta princese tajā dienā!). Atvainojiet, ka varu parādīt tikai divas fotogrāfijas. Vienkārši, kad es uzzināju, ka mans vīrs dzīvo ar citu sievieti, es mazliet sadedzināju/izdzēsu visu, kas varētu man atgādināt par viņa pretīgo purnu! Ja jūs vēlaties kleitu, kurai līdz nāk vesela kaudze atmiņu, salauztu cerību un samīdītu ilūziju, tad tā ir priekš jums! Es ceru, ka kleita jums nesīs daudz vairāk laimes, ja nē... jūs vienmēr to varat pārdot. Ja jums ir jautājumi - par kleitu, vai pretekli, pie kuras aizgāja mans vīrs - jautājiet, nekautrējaties!`
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv