Šo pusaudzi vadāja pie psihiatra, un tagad šis puisis - galvenais planētas bagātnieks.

28.08.2016

Pie vārdiem `bagātākais cilvēks pasaulē`, lielākā daļa no mums iedomājas staltu un nesteidzīgu arābu šeihu, pieradušu dzīvot paradīzē. Daži, gluži pretēji, iedomājas tēlu ar lielu vēderu un taukiem apaugšu baņķieri, dārgā kostīmā un ar garu cigāru mutes kaktiņā. Bet patiesībā, saskaņā ar ekspertu viedokli no kompānijas Bloomberg galvenais planētas bagātnieks uz šodienu ir bijušais programmētājs.

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Šis cilvēks stāv aiz operētājsistēmas izveides, kas iespējams, ir instalēta arī Tavā datorā. Viņa produkti ir pazīstami visā pasaulē, kaut popularitāte nedaudz zemāka par, nu jau mirušo Stīvu Džobsu. Mūsu šodienas varonis - Bills Geitss, pasaules biznesa leģenda, kura bagātība pirms dažām dienām ir pieauga līdz 90 $ miljardi .Tas vienkārši atzīmei ir aptuveni 0,5% no ASV IKP.!

Par Geitsu nevarētu teikt , ka viņš no nabaga kļuva uzreiz bagāts. Patiesībā, viņš bija daudzu baņķieru un ierēdņu pēcnācējs. Bet aizrautīgā kaislība pret programmēšanu jau no bērnības virzīja uz tikko uzplaukstošām augstākām tehnoloģijām.
Pat epizode ar psihiatru Bila bērnībā - nav izdoma. Pusaudzis būdams viņš vienkārši bija apsēsts ar matemātiku un elektroniku, bet humanitārajos priekšmetos bija nesekmīgs . Pat ārsta iejaukšanās, kā jūs redzat, nepalīdzēja. Šodien Bila Geitsa vārds ir pazīstams ikvienam, kam ir darīšana ar datoriem.

`Ģēnijs, miljonārs, filantrops, pleibojs ` - tā par sevi teica Tonijs Stārks, pazīstama komiksa varonis. Tas viss, izņemot pēdējo apzīmējumu, piemērots Bilam. Geitss ir laimīgi precējies jau vairāk nekā 20 gadus un viņam ir trīs bērni. Vīrieša bagātību un prātu neapstrīdēsi, un par labdarību var runāt stundām ilgi.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv