Kad viņa bija maziņa, tēvs ņirgājās par viņu un jaunāko brāli. Lūk, kā tas beidzās...

04.09.2016

Cilvēka attīstība ir pilnībā atkarīga no tā, kādos apstākļos viņš aug. Vai ir vērts pieminēt Maugli, kuru `uzaudzināja` vilku bars? Vienlaikus arī civilizētā pasaulē mūsdienu sabiedrībā, kur ir augstas morālās vērtības, var būt nopietnas novirzes.

 

Beta Tomasa no ASV tam ir spilgts piemērs: viņai bija tikai gads, kad nomira māte. Meitenīte nokļuva lamatās, jo tēvs izrādījās īsts tirāns, kurš ņirgājās gan par viņu, gan par mazo brāli. Šķita, ka šī elle nekad nebeigsies.

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Betai vēl nebija 2 gadu, kad viņa ar brālīti nonāca audžu ģimenē. Tolaik mazulītei jau bija no sitieniem deformēts galvaskauss, bet katru nakti viņai radījas murgi. Jaunā ģimene nodomāja, ka tagad viss nokārtosies, tomēr mazā `neizveseļojās`: Beta noslēdzās sevī.
Viņa masturbēja līdz ģenetālijas bija asinīs, ņirgājās par dzīvniekiem, ar saspraužamo adatu dūra mazajam brālim, bet kādu dienu viņa sagrāba to un sāka dauzīt ar galvu pret zemi, cenzdamās nogalināt. Beta sāka apdraudēt ne tikai sevi, bet arī apkārtējos. Audžu ģimene bija spiesta vērsties pie psihiatra.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv