Kļūdas dēļ, bērni nekad vairs neredzēs mammu. Mirstot viņa atstāja svarīgu ziņu...

04.09.2016

Luisa Kuka no Anglijas ļoti centās būt laimīga māte saviem bērniem: 6 - gadīgajai Sammerai, 4 – gadniekam Meisonam un nesen dzimušajai meitiņai Hlojai. Atstājot šo ziņu, sieviete jau zināja, ka viņas mazulīte mammu zinās tikai fotogrāfijās. Luisai bija tikai 27 gadi, bet atlicis ko dzīvot bija vien pāris nedēļas.

 

Foto: g8ozd.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Sieviete bija otrajā grūtniecības mēnesī, kad ārsti viņu šokēja ar nāvīgu diagnozi: ādas vēzis. Slimība jau bija skārusi plaušas, ātri pārņemot visu organismu. Ārsti nedomāja, ka meitene spēs nodzīvot vēl pāris mēnešus. Par iemeslu straujajai slimības attīstībai, kā domāja speciālisti, bija regulārie solārija apmeklējumi.

Pirms 4 gadiem Luisa izšķīrās no vīra, pēc kā jaunā, par sevi pārliecinātā sieviete vairs neticēja saviem spēkiem. 3 bērnu māmiņa nolēma vairāk uzmanības pievērst savam izskatam un sāka apmeklēt solāriju... trīs reizes nedēļā, domādama, ka būs pievilcīgāka ar tumšu ādu. Luisa cerēja vismaz kaut kā iepatikties pašai sev. Tikai viņas ādai, kas dabīgi bija maiga un gaiša, šāds ''skaistums'' nebija vēlams. Cena izrādījās pārāk augsta.
Lai pasargātu citus no fatālas kļūdas, Luisa nolēma pastāstīt par sevi sociālajos tīklos. `Es nekad nedomāju, ka solāriji var būt tik bīstami, - rakstīja 27 gadus jaunā sieviete. - Es biju jauna un naiva, par ko maksāšu ar savu dzīvību. Es nekad neredzēšu, kā izaug mani bērni`. Uzzinājusi par savu diagnozi, Luisa nespēja beigt raudāt: `Kad visas asaras jau bija izraudātas, pajautāju, ko es varu darīt, lai bērnu dēļ dzīvotu pēc iespējas ilgāk`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv