Vīrietis piekrita kļūt par nieres donoru, bet rezultātā izglāba dzīvību pats sev

06.09.2016

Tajā dienā Herberta kungs ar kundzi nolēma apstāties pie krāmu tirgus. Šis vienkāršais lēmums, kā izrādījās, kļuva par likteņa pavērsienu ne tikai viņu ģimenei. Tirgū Dons no tuvējās baznīcas pēkšņi izdzirdēja skanam pazīstamu dziesmu. Kristīgā kora bijušais dziedātājs nespēja vienkārši paiet garām. Baznīcā Herberta kungs satiek Timu Džonsu. Atraduši kopēju valodu, Tims un Dons ātri sadraudzējās, pievienoja viens otru Facebookam. Pēc pāris stundām Herbertu pāris devās mājup.

 

 

Foto: g8ozd.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Pirms 12 gadiem šī pāra dzīve kļuva par skumju piedzīvojumu Dona hroniskās nieru slimības dēļ. Belinda Herberta bezgala baidījās par vīra dzīvību pirms gaidāmās nieres transplantācijas, kas veiksmīgi noritēja pēc 6 mēnešiem kopš iepazīšanās ar Timu. Šķita, viss ir beidzies, bet pēkšņi ģimeni atkal piemeklēja šoks: Dona nieres atteicās.
Dons izdzīvoja vien pateicoties hemodialīzei un ar cerību gaidīja donoru. Protams, ziedot savus orgānus pieteicās nedaudzi. Gaidot slimnieks varēja izdzīvot 5-7 gadus.

Belinda nespēja izturēt pat domu par vīra zaudēšanu. Reiz kādā vakarā norūpējusies viņa apsēdās pie datora un Facebookā uzrakstīja aicinājumu palīdzēt: `Es gribu, lai vīrieties, ko mīlu, nodzīvo ilgu mūžu. Es gribu novecot kopā ar viņu`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv