Vientuļā māmiņa ar asarām acīs izstāsta stāstu, no kura pārskrien skudriņas 

07.09.2016

Tu stāvi lielveikalā, nernozē, nevari izvēlēties produktus tādēļ, ka blakus mamma nespēj nomierināt savu raudošo bērnu. Ko tu par viņu padomā? Diez vai tu jūti līdzjūtību, vai ne?

 

Jaunā māmiņa no Rietumvirdžīnijas Facebookā publicēja postu, kas liks tev divreiz padomāt pirms nosodīsi vecākus, kuru bērni ir nepaklausīgi un rīko scēnas publiskās vietās.

 

Elija Brotersa (Aly Brothers) – pēc pirmā iespaida ne ar ko atšķirīga 2 bērnu mamma. Pirms divām nedēļām ar viņu un bērniem lielveikalā atgadījās ļoti nepatīkams incidents, kura dēļ viņa saņēmās uzrakstīt. Meitene nofotogrāfēja sevi ar asaram acīs un publicēja postu par grūto likteni.

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
`Tas ir mātišķums. Nekādu krāsainu filtru fotogrāfijā, laba apgaismojuma vai jaunas lūpu krāsas. Ir tikai netīri mati, vakardienas kosmētika, ko nepaspēju nomazgāt un asaras. Būt mātei ir grūti, bet būt vientuļajai mātei ir vēl grūtāk`.

Tad Elija pastāstīja, kā viņas `puikas-eņģelīši` ne gluži kā eņģeļi uzvedās pārtikas veikalā. Tā vietā, lai mierīgi pagaidītu, kamēr mamma izvēlas produktus, viņi lielveikalā sarīkoja īstu grautiņu! Viņas jaunākais dēls bez mitēšanās raudāja, bet vecākais skraidīja pa visu veikalu un vēra vaļā saldētavas kameru durvis. Kurš ko tādu spētu izturēt?

Pēc tā visi ar sašutumu skatījās uz nerātno zēnu mammu. Pēc viņas vārdiem, tas izraisīja ļoti emocionālu reakciju.
`Viņi mani nepazīst kā cilvēku. Viņi mani nepazīst kā māti. Viņi nepazīst manus bērnus. Viņiem nav ne jausmas, ka biju precējusies pirms bērnu piedzimšanas. Un viņi nezin iemeslu, kādēļ izjuka mana laulība. Viņiem nav ne mazākās nojausmas, cik grūti ir būt vientuļajai mātei`.

Cilvēkiem ir ļoti viegli spriest pēc kaut kādas vienas situācijas, bet patiesībā šis viens notikums nespēj attēlot kopainu.

`Ir ļoti grūti, kad mani nosoda. Dažreiz es spēju kontrolēt savus bērnus, bet dažreiz to nespēju. Dažreiz viņi mani klausa, bet dažreiz neklausa. Dažreiz es spēju ar to tikt galā, bet dažreiz rokas nolaižas.`
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv