Viņas ginekologs bija pārsteigts, kad to ieraudzīja. Ieeja tikai sievietēm!

08.09.2016

Kad ir runa par vizīti pie ginekologa, katra sieviete izjūt diskomfortu. Kuram gan patiks gulēt neērtā pozā, turklāt vēl tik ilgi?

 

Arī šī sieviete bija mazliet apmulsusi pirms ārsta apmeklējuma, tomēr tas, kas ar viņu notika, tev liks uztraukties nedaudz mazāk.

 

`Personiskās higiēnas jautājumos esmu ļoti pedantiska. Kad pienāk laiks apmeklēt ginekologu, es rūpīgi gatavojos vizītei, nekad to neizlaižu.`

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Šīs liktenīgās nedēļas nogalē man bija paredzēta konsultācija. Agri no rīta, dažas dienas pirms vizītes, man piezvanīja ārsts un paprasīja atnākt nedaudz ātrāk, tieši pēc stundas! Jau biju paspējusi izdarīt visas mājas lietas, tādēļ piekritu.

Tulīt aizskrēju uz vannas istabu. Nepadomājiet neko ļaunu, ar personīgo higiēnu man viss ir kartībā, bet toreiz laika bija atlicis pavisam maz, tādēļ paķēru nelielu lupatiņu, kas atradās uz izlietnes, saslapināju to un nomazgāju vajadzīgo vietu. `Darbs padarīts`, - es nodomāju un devos pie ārsta.
Kabinetā es uzreiz ieņēmu vajadzīgo pozu, kājas uzliekot uz ginekoloģiskā krēsla balstiem. Teikšu godīgi, šis process man nekad nav sagādājis lielu prieku. Tieši tādēļ pavērsos uz loga pusi un iedomājos sevi skrienam pa margrietiņu lauku kaut kur Parīzē.

Kad ārsts sāka apskati, viņa reakcija mani nedaudz pārsteidza. `Oho, jums te ir īsti svētki. Šodien jūs esat īpaši pacentusies, vai ne?` Tad es vēl nesapratu, par ko viņš runā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv