Šī meitene sver tikai 60 kg, bet viņu uzskata par resnu... Lūk, ko viņa atbildēja!

15.09.2016

Japānas iedzīvotāji vienmēr ir bijuši slaveni ar savu skaistumu. Tieši japānietes daudzus gadus tika uzskatītas par ideālu figūru īpašniecē. Tomēr mūsdienu vīrieši no Uzlecošās Saules zemes, šķiet, nemaz nenovērtē savu sieviešu skaistumu. Tā vietā viņi sapņo par nesaprotamiem ideāliem, kurus realizēt reālajā dzīvē praktiski nav iespējams.
Lūk, saskaņā ar vietējā izdevuma pētījumu, pēc japāņu vīriešu domām ideālajai sievietei ir jābūt 152 cm garai un jāsver vien nieka 36 kg! Turklāt, viņu vidukļa apkārtmērs nedrīkst pārsniegt 46 centimetrus, bet krūšu izmēram jābūt ne mazākam par 4. izmēru.
Šis viedoklis izsauca sašutumu meitenē ar iesauku Erīna. Viņa publicēja avīzes fotogrāfiju ar piebildi: `Vai jums nešķiet, ka tas ir par traku? Ar svaru 36 kg mēs vienkārši nespēsim izdzīvot! Jūs ņirgājaties?`

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc tā meitene publicēja savu fotogrāfiju, zem kuras atzinās, ka sver ap 60 kg un viņas garums ir nedaudz virs 160 cm. Jāatzīst, ka Erīna izskatās vienkārši lieliski!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

23:19 15.09.2016Vladimirs Sinkevics
es jau nekau mans ideals ir meitene zem 173 un ap 60 kg ir labi, izmērs nav svarīgs. bet ja pārsniedz šādus standartus ir jāmeklē uzreiz lielākas trifeles ja saprotat ko domāju(vīrieši kā trifeles)
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv