Līdz asarām! Mirstoša mamma meklē audžu ģimeni savam dēlam

16.09.2016

Tricija Somersa zināja, ka viņai vairs nav atlicis daudz laika. Sievietei bija vien 45 gadi, bet aknu vēzis neatstāja ne mazāko iespēju. Tomēr lielākās ciešanas nesagādāja stiprās sāpes, pat ne drīzā nāve. Tricija bija vientuļā māte un baidījās, ka pēc viņas nāves dēls nonāks sliktās rokās.
Neticami, kā liktenis mēdz pavērsties. Kārtējā seansa laikā sieviete satika medmāsu ar tādu pašu vārdu - Tricija Sīmane - un pēkšņi sajuta ko tādu, kas pamudināja viņu uz pārsteidzošu rīcību.
`Kad viņa ienāca, es pēkšņi sajutu siltumu, - atceras Tricija Somersa. - Nekad iepriekš nebiju sajutusi ko tādu, bet negaidīti sapratu, ka šī sieviete parūpēsies par mani`. `Mans eņģelis` - tā savu vārda māsu sauca mirstošā sieviete. Drīz viņa nolēma, ka tikai šai medmāsai var uzticēt savu pašu dārgāko.

 

Foto: g8ozd.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad ārsti paziņoja, ka viņai atlikuši vien pāris mēneši, dēlam Veslijam bija 8 gadi. Sievietei nebija dzīvu radinieku, zēns auga bez tēva. Pēc viņas nāves puiku droši vien nodotu audžu ģimenei, kāda tā būtu? Tad Tricija nolēma, ka vairāk nespēj gaidīt. Kārtējās tikšanās laikā ar savu iemīļoto medmāsu, viņa tieši pajautāja: `Kad es nomiršu, jūs parūpēsieties par manu dēlu?`
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv