Vodka ar eļļu pret neārstējamām slimībām! Par Ševčenko metodi zina nedaudzi...

19.09.2016

Ševčenko metode tiek izmantota, lai ārstētu daudzas `neārstējamas` slimības. Vēzis, sarkoma, aknu ciroze, hepatīts, pankreatīts, nefrīts, jebkādas čūlas, diabēts, hipertonija, stenokardija, artrīts, astma, alerģija: metodes autors ir pārliecināts, ka pareiza ārstēšana ar šņabi un eļļu dos pozitīvu rezultātu, nostiprinās imunitāti un dos cilvēkam vēlmi atkal dzīvot tālāk.
Nikolajs Ševčenko brīdina, ja ir sākta ārstēšana ar šo metodi, to nedrīkst pārtraukt, melot pacientam par diagnozi un turpināt ārstēt ar citu tautas metodi, kas var ietekmēt rezultātus.
Uz laiku, kad tiek lietota ārstnieciskā emulsija, jāatsakās no dzīvnieku tauku, eļļas lietošanas ( drīkst tikai emulsijas sastāvā), jebkāda veida saldumiem, saldiem augļiem. Tikai tādā gadījumā eļļa ar šņabi iedarbosies!

 

Foto: Takprosto.cc

Raksta turpinājums
Šņabis ar eļļu


Sastāvdaļas
30 grami nerafinētas saulespuķu eļļas
30 ml 40% šņabja
trauks ar vāku sajaukšanai


Pagatavošana
1. Pievērs uzmanību eļļas un šņabja kvalitātei, kas būs ārstnieciskā maisījuma sastāvā. Eļļai noteikti jābūt nerafinētai, svaigai. Šņabja stiprumam - ne mazākam par 40%.
2. Šņabi ar eļļu lej kopā un sakrati 5 minūtes, pēc iespējas ātrāk to izdzer.
3. Lieto 3 reizes dienā 20 minūtes pirms ēšanas. Maisījums jālieto 10 dienas no vietas, pēc tam 5 dienas vajag izlaist, tā divreiz pēc kārtas. Trešajā reizē dzer maisījumu 10 dienas, pēc tam noteikti ievēro 14 dienu pauzi. Tas ir viens ārstēšanās kurss.
Nekādā gadījumā nedrīkst mainīt augstāk minēto ārstēšanās grafiku, dzert mazākas vai lielākas maisījumu dozas.
Šī ārstēšanas metode bija labi zināma kādu laiku atpakaļ un palīdzēja daudziem cilvēkiem. Nesen manas mammas paziņa, pēc profesijas ārsts, nolēma iziet šo kursu: viņai tika uzstādīta diagnoze `izkaisītā skleroze`. Sievietes stāvoklis uzlabojās!
Tomēr ir arī negatīvas atsauksmes par Ševčenko metodi. Atceries, jebkurš līdzeklis jāapsver ar prātu, centies par izvēlēto metodi uzzināt pēc iespējas vairāk, lai visu izdarītu pareizi. Ševčenko metodes efektivitāte tiek balstīta uz lielo dzēriena antibakteriālo un pretparazītu iedarbību.
Iespējams, ka tev vai arī taviem paziņām kaut kas ir zināms par Ševčenko metodi vai arī tu pats esi izmēģinājis tādu. Pastāsti mums par to komentāros, tas ir svarīgi!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv