Kamēr māte izklaidējās naktsklubā, viņas 2-gadīgais dēls pusi nakts pavadīja mašīnā...

24.09.2016

Kādā pusnaktī nejauši garāmgājēji un Šveices pilsētas Šafhauzenas iedzīvotāji izdzirdēja bērna raudas. Izrādījās, ka tās nāca no automašīnas, kurā bija ieslēgts divgadīgs puisēns! Bērns bija līdz nāvei pārbijies un sauca pēc palīdzības.
Automašīna bija aizslēgta, bet īpašnieks neatradās tuvumā, tādēļ garāmgājēji izsauca policiju. Kārtības sargi uzreiz caur datu bāzi noskaidroja, ka auto pieder 25 gadus jaunai vientuļajai mātei, tikai atrast viņu nekādi neizdevās.

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
20 minūšu ilgie mātes meklējumi bija neveiksmīgi. Pa to laiku līdz notikuma vietai jau bija atsteidzies automehāniķis, un, pateicoties viņam, puisēns tika atbrīvots.
Kamēr policija kopīgi ar līdzjūtīgajiem garāmgājējiem mēģināja nomierināt bērnu, pie mašīnas pienāca viņa māte. Izrādās, viņa bija atstājusi savu bērnu aizmigušu automašīnā, bet pati aizgājusi izklaidēties uz nakts klubu kopā ar darba kolēģēm.
Pēc nevīžīgās mātes vārdiem, viņa bija cerējusi, ka bērns mierīgi gulēs un nepamanīs mammas prombūtni. Tikai tāds sīkums – viņa bija atstājusi bērnu uz 6 stundām. Turklāt sieviete bija aizmirsusi, ka vairs nav vasara. Naktī temperatūra bija krietni pazeminājusies, un puisēns bija pamodies no aukstuma...
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

Sārta sadedzināt viņu.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv