Kā atgūt redzi ar ķiploka palīdzību. Nekādu operāciju!

25.09.2016

Ar laiku pat gandrīz vesela cilvēka organisms sāk sagādāt problēmas. Šodien visu attīstīto valstu iedzīvotāji saskaras ar vēl vienu nopietnu problēmu: redzes pasliktināšanos.


Ap 50 gadu vecumu cilvēkiem saasinās problēmas, kas skar tīklenes centrālo daļu. Gada laikā cilvēks neatgriezeniski zaudē redzi. Sākumā attēls kļūst neskaidrs, parādās tumši plankumi, vēlāk priekšmeti izplūst, pasliktinās krāsu noteikšana, un cilvēks nespēj redzēt tumsā. Nesen šo slimību uzskatīja par neizārstējamu... taču zinātniskie pētījumi mūs iepriecina!

 

Foto: takprosto.cc

Raksta turpinājums
Kā saglabāt redzi


Hārvardas medicīnas skolas pētījumi rāda, ka ir iespējams izvairīties no redzes problēmām arī vecumā, samazinot holesterīna līmeni organismā. Tas ir saistīts ar to, ka tauku nogulumi uzkrājas zem tīklenes, kas izraisa redzes pasliktināšanos.
23 pacienti, kuri lietoja līdzekli holesterīna samazināšanai, pamanīja ievērojamu redzes uzlabošanos. Lūk, šeit sākas runa par ķiplokiem! Ja katru dienu apēd pusi daiviņas ķiploka, var ievērojami samazināt holesterīna līmeni ar tautas metodēm. Tādā veidā redze atjaunojas!
Arī augsts arteriālais asinsspiediens slikti ietekmē acs tīkleni. Redzes asumam tīklenei nepārtraukti jābūt apgādātai ar skābekli. Ķiploks - dabīgs produkts, kas palīdz normalizēt asinsspiedienu.
Kā redzi, ķiploks ir lēts un efektīvs produkts, kas saglabā un atjauno redzi. Lai vēlāk nav jāpiedzīvo operācijas redzes atjaunošanai, ēd vērtīgo produktu. Neaizmirsti šo informāciju nodot draugiem!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv