Kā nomazgāt flīzes vannas istabā: līdzeklis nr. 1 cīņā par tīrību

25.09.2016

Vannas istabai ir jābūt vistīrākajai telpai visā dzīvoklī, jo no tā ir atkarīga ģimenes veselība. Lai vannas istabā uzturētu kārtību, mēs izmantojam veselu lērumu ķīmisku līdzekļu. Taču reizēm no tiem ir vairāk ļaunuma kā labuma...


Mazgāšanas līdzekļus nomazgāt pilnībā praktiski nav iespējams, un toksiskie izgarojumi darbojas nemanāmi, tādēļ mēs tev piedāvājam lētu un efektīvu līdzekli flīžu nomazgāšanai.

 

Foto: Takprosto.cc

 

Raksta turpinājums
Ar ko atmazgāt flīzes


Tev vajadzēs:


1/4 ēdamkarotes ūdeņraža pārskābes
1 tējkarote šķidrās ziepes
1/2 ēdamkarotes sodas


Lietošana:


1. Sajauc visas sastāvdaļas un glabā tās pudelē.
2. Lai attīrītu nelielus netīrumus, uz mitra sūkļa uzlej nedaudz līdzekļa un noberz flīzes. Pēc tam virsmu noskalo ar ūdeni.
3. Gadījumā, ja netīrumi ir ieēdušies, šķidrumu uzklāj uz flīzēm un šuvēm un atstāj iedarboties uz 10 minūtēm. Pa šo laiku netīrumi izšķīdīs, un būs vieglāk no tiem atbrīvoties. Procedūru atkārto vēlreiz un virsmu noskalo ar ūdeni.
4. Lai pēc uzkopšanas vannas istaba ilgāk paliktu tīra, izmanto sekojošo metodi. Samaisi ūdeni ar etiķi attiecībā 1:1 un divreiz nedēļā ar šo šķidrumu apsmidzini flīzes un šuves.
Šis dabīgais līdzeklis kļūs par uzticamu palīdzīgu mājsaimniecībā. Soda - pieredzējušas mājsaimnieces slepenais ierocis. Neaizmirsti ar šo ideju iepazīstināt arī savus draugus!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv