Retas slimības dēļ meitene uz mūžu palikusi mazuļa ķermenī

30.09.2016

Pieaudzis cilvēks mazuļa ķermenī - atgādina fantastikas romānu, bet tā ir Pejas Šaņ Teo no Singapūras reālā dzīve. Skatoties uz šīm bildēm, nav iespējams noticēt, ka mūsu priekšā ir nevis mazulis, bet gan jau gandrīz pilngadību sasniegusi meitene.

 

Kad Peja Šaņ piedzima, ārsti pievērsa uzmanību tam, ka viņas ekstremitātes ir daudz īsākas kā parasti. Pēc daudzajiem izmeklējumiem ārsti meitenei uzstādīja diagnozi - 3. tipa mukopolisaharidoze. Tā ir iedzimta slimība, kas skar kaulus, orgānus un centrālo nervu sistēmu. Tomēr ārsti uzskatīja, ka patiesais iemesls ir kāda nezināma slimība, jo, atšķirībā no citiem pacientiem ar šādu diagnozi, Peja Šaņ pilnībā nemainījās. Viņa burtiski bija iestrēgusi laikā, un mazuļa ķermenis augošajai meitenei bija kļuvis par lamatām.

 

Foto: g8ozd.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Pejas Šaņ vecāki atceras, ar kādu nepacietību gaidīja meitas piedzimšanu. Viņi lasīja grāmatas un žurnālus par bērnu audzināšanu un gaidīja to brīdi, kad varēs iemūžināt katru mirkli, kā aug meita, bet jau 3 mēnešu vecumā mazulīte pārstāja augt. Viņa nepārtraukti slimoja, mazajā ķermenītī viena slimība nomainīja otru: `Katru reizi, kad mums šķita, ka briesmas ir garām, piedzīvojām jaunu triecienu, un mums atkal nācās stāties pretī jaunām ciešanām,` - stāsta Pejas Šaņ tētis.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv