Vīrietis visu ceļu mierināja svešu bērnu.Viņa rīcība pasažierus aizkustināja līdz asarām

30.09.2016

Ko jūs vairāk par visu baidāties ieraudzīt, kāpjot lidmašīnā pirms gara lidojuma? Ir neskaitāmu variantu, bet droši vien pirmajā desmitniekā daudziem ir... mazulis. Ieraugot rindā uz iekāpšanu vecākus ar mazu bērnu, jūs jau zināt, ka viņi noteikti sēdēs jums blakus, un bērns noteikti sāks kliegt.
Arī šī reisa pasažieri no Mineapoles uz Atlantu nosodīja pasažieri un viņas ķērcošo dēlu, līdz kamēr kāds vīrietis negaidot piecēlās un piegāja pie viņas.

 

Šo fotogrāfiju Facebookā ievietoja kāda cita šī reisa pasažiere. Viņa rakstīja:
`Kad lidoju atpakaļ uz Džordžiju, šis vīrietis pēkšņi piedāvāja savu palīdzību svešai sievietei. Viņa bija stāvoklī, bet dēls bija ļoti satraucies un raudāja. Vīrietis paskaidroja, ka arī pats audzina bērnus, tādēļ visu saprot un vēlas palīdzēt, lai viņa spētu atpūsties. Lielāko lidojuma laiku no Mineapoles uz Atlantu viņš staigāja pa eju, mierinot svešu bērnu, it kā tas būtu viņa paša dēls. Nez kāpēc tas mani saviļņoja līdz asarām. Ne jau tādēļ, ka viņš bija baltais, bet viņa melnādaina... Vienkārši ir tik patīkami redzēt, ka mūsu briesmīgajā pasaulē labsirdība cilvēkos vēl joprojām pastāv`.
Lai kļūtu par varoni, nav obligāti jāizglābj Zemeslode. Pat tāds, ne ar ko īpašs žests, pēkšņi spēj atgriezt mūsu ticību cilvēkos.

 

Foto: g8ozd.ru

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv