Šis pāris adoptēja 9-gadīgu bāreni. Viņi uzzināja šokējošu patiesību par bērna pagātni!

01.10.2016

Bērniju un Diānu Lerovus par uzskatīt par ideālu precētu pāri. Viņi uzaudzināja piecus brīnišķīgus dēlus. Kad četri no viņiem bija kļuvuši pieauguši un pameta ģimenes ligzdu, vecāki nolēma, ka grib vēl vienu bērniņu.

 

Tā kā Diānai bija diezgan bīstami dzemdēt savā vecumā, pāris nolēma adoptēt meitenīti. Kad vecāki apskatīja bāreņu bildes, viņu uzmanību piesaistīja bērns ar caururbjošu skatienu melnbaltā nobružātā fotogrāfijā. Šī nekvalitatīvā bilde ļoti izcēlās uz pārējo krāsaino uzņēmumu fona. Diānas iekšējā balss čukstēja, ka viņai jāadoptē tieši šī meitenīte.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad Bērnijs un Diāna pateica, ka vēlas adoptēt meiteni, kura redzama melnbaltajā fotogrāfijā, sociālie darbinieki centās viņus no šīs domas atrunāt. No sākuma uz visiem jautājumiem par šo bērnu viņi atbildēja izvairīgi. Darbinieki tikai sacīja, ka ar meiteni `kaut kas nav kā vajag` un neieteica viņu adoptēt.

Tomēr Diāna un Bērnijs bija neatlaidīgi, un sociālie darbinieki viņiem izstāstīja šaušalīgo patiesību par meiteni. Dēļ briesmīgās izturēšanās viņas psihiskais stāvoklis bija kā jaundzimušajam. Meitenītei bija jau 9 gadi, bet joprojām nēsāja autiņus, tikko bija sākusi atradināties no knupīša ar pienu un neprata pat runāt...
Neskatoties uz visu dzirdēto, Bērnijs un Diāna tik un tā neatteicās no domas par šī bērna adopciju. Tad viņiem pastāstīja par briesmīgo meitenītes pagātni. Izrādījās, ka viņa praktiski bija augusi savvaļā. Līdz septiņu gadu vecumam īstie vecāki pret viņu izturējās sliktāk kā pret dzīvniekiem!

Detektīvs Marks Holsts, kurš meiteni bija atradis, stāstīja: `Es policijā strādāju jau 27 gadus, un šis ir pats briesmīgākais gadījums manā karjerā! Mājā, kurā atradām bērnu, valdīja šausmīga netīrība. Pie griestiem bija zirnekļu tīkli, zem kājām - kalns ar suņu izkārnījumiem, bet visapkārt burtiski mudžēja no prusakiem. Visām šīm šausmām pa vidu, vienos slapjos autiņos, mēs atradām izkāmējušu 7-gadīgu meitenīti`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv