Kurā mēnesī piedzima meitene, tāds arī ir viņas raksturs! Puišiem arī tas jāzina!

04.10.2016

Ir iznācis tā, ka ar galvenajām rakstura iezīmēm mums iedala dzimšanas laiks un ja vīriešiem šīs iezīmes izceļas ne tik ļoti, tad sievietēm tās ir pamanāmas uzreiz. Šoreiz atklāsim tavas īpašības ar dzimšanas mēneša palīdzību.

Raksta turpinājums
Tici mums, tavam raksturam un dzimšanas laikam ir liela sakritība. Cilvēki no pagātnes kaut ko ir zinājuši, kad sastādīja kalendāru! Šī informācija būs svarīga arī puišiem, jo palīdzēs labāk uzzināt meitenes.
Janvāris
Janvāra meitenes ir neticami ambiciozas, bet slēpj to zem savas nopietnības un pat zem konservatīvisma. Viņas var būt ļoti kritiskas, turklāt ne tikai pret citiem. Runāt par savām jūtām viņām nepatīk un pie sev pielaiž tikai tos cilvēkus, kuri ir līdzīgi viņiem pēc intelekta.
Februāris
Meitenes, kuras ir dzimušas februārī, ir garastāvokļa cilvēki, viņām bieži mainās garastāvoklis, tāpēc, ka viņām ir visai romantiska daba: komunikācijā ar viņām ir jāietur pacietība. No dabas viņām ir dots abstrakti prātot. Ņem vērā: nodevību viņas nepiedod - vairāk tu viņas neredzēsi.
Marts
Harizmātiskas un šarmantas kaķenes. Tās ir uzticīgas meitenes, kurām ir grūti pa īstam iemīlēties. Aizvainot viņas nav vēlams, var ieskrāpēt un pat iekost. Ar viņām būt ir viens liels prieks, jo viņas vienmēr ir burvīgas un mīļas.
Aprīlis
Aprīlī dzimst meitenes, ar spēcīgām diplomātiskām īpašībām. Viņas ir spējīgas uzstādīt attiecības ar vienalga ko. Tomēr viņas ir ļoti greizsirdīgas, viņu uzticību labāk nepievilt. Ja tu labi uzvedīsies, tāda meitenes spēs padarīt tevi par pašu laimīgāko cilvēku pasaulē.
Maijs
Maija meitenes atšķiras ar savu patstāvību un nostādītajiem principiem. Viņas ir ellišķīgi skaistas, tomēr viņām ir smags raksturs. Tāpēc vīriešiem, kuri satiks maijā dzimušu meiteni, tāda saikne būs īsts pārbaudījums. Ja kādreiz esi saticies ar tādu meiteni, tad vairāk nekas nespēsi viņu aizmirst.
Jūnijs
Šī meitene sastāv no trīs daļām - ziņkārība, komunikabilitāte un māksla. Tās ir viņas galvenās rakstura iezīmes. Viena lieta: šīs dāmas sākumā runā un pēc tam domā. Šīs meitenes ir bīstamas - vīrietis viņu rokās, viegli var kļūt par lellīti.
Jūlijs
Meitenes, kurām paveicās piedzimt vasaras vidū vienmēr ir skaistas, mazliet noslēpumainas un ļoti gudras. Viņas izvairās no konfliktiem un vienmēr ir godīgas. Nevajag viņas mānīt, tikko kā viņas sapratīs, ka tiek mānītas, atgriezt viņas vairāk nebūs iespējams.
Augusts
Augusta sievietēm ir laba humora izjūta, tomēr viņas necieš, kad citi smejas par viņām. Ja kas tāds ir noticis - gaidi atbildi. Viņas vienmēr atrodas uzmanības centrā, bet vīrieši zaudē galvu, kad atrodas viņu klātbūtnē.
Septembris
Šajā mēnesī piedzimst labsirdīgas un brīnišķīgas sievietes, kurām netraucē cietsirdīga disciplīna. Ja tu izdarīsi tādai meitenei pāri, viņa tev obligāti atriebsies. Viņas var ieinteresēt tikai ilgstošas attiecības, vienas nakts piedzīvojumi nav priekš viņām. Viņām ir augstas prasības attiecībā uz partneriem, tāpēc tev nāksies pacensties.
Oktobris
Šīs meitenes no citiem slēpj savu dabu, baidoties par tās tīrību. Viņām ir visai spēcīgs raksturs, brīnišķīga intuīcija un visai gudrs prāts. Meitenes, kuras ir dzimušas citos mēnešos, diezgan bieži apskauž oktobra meitenes, tāpēc savā starpā viņas nav visai draudzīgas.
Novembris
Šīs meitenes necieš nenopietnu attieksmi pret sevi: spēlēties ar viņām ir tas pats, kas spēlēties ar uguni. Ja vēlies dzirdēt viņu viedokli, esi gatavs dzirdēt cietsirdīgu patiesību - labā būs maz. Novembra meitenes vienmēr ir soli priekša un mierīgi atšķirs melus no patiesības.
Decembris
Decembra meitenes ir nepacietīgas, bet veiksmīgas - vienmēr atradīs iespēju iziet sausas no ūdens. Viņas māk uzlabot garastāvokli, viņu sirds ir atvērta. Dzīve attiecās pret viņām stingrāk, nekā pret citiem, bet beigās viņas saņem to, ko ir gribējušas.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv