Šī fotogrāfija var likties pretīga, bet nesteidzies darīt secinājumus, jo ... 

04.10.2016

Evans Hemels piedzima par meiteni, bet jau no bērnības viņam parādījās transseksuālisma pazīmes. Turklāt, tā nebija tikai viņa vēlme, kā daudzi varētu padomāt, tā bija reāla ģenētiskā kļūda.

 

Puberitātes gados Evanam sāka ar vien manāmi parādīties vīriešu pazīmes. Organisms sāka izstrādāt ar vien vairāk testesteronu, seja un ķermenis noklājās ar matiņiem.

 

19 gadu vecumā Hemela galēji nolēma kļūt par vīrieti un nomainīja savu vārdu uz Evanu. Lielākoties jaunie draugi puisi pat neturēja aizdomās, ka viņš ir piedzimis par meiteni!

 

 

Avots

Raksta turpinājums
Evans tā arī neuztaisīja dzimuma maiņas operāciju, jo viņš vēlējās savus bērnus. Saprotot, ka nākotnē viņam diez vai radīsies iespēja ieviest bērniņu dabīgā veidā, Evans nolēma visu veikt mākslīgi.

Pateicoties mākslīgajai apaugļošanai, Evans spēja palikt stāvoklī. Kaut arī viņam bija pārāk mazs sieviešu hormona līmenis, pateicoties ārstu norādēm, viņam izdevās iznēsāt un piedzemdēt dēlu.
Tagad Evans rūpējās par savu dēlu. Viņš neslēpj to, ka vēlas veikt dzimuma maiņas operāciju, bet viņš to izdarīs tikai tad, kad bērnam vairāk nebūs nepieciešama viņa mātišķā palīdzība.

Evana brālis nofotogrāfēja jauno tēti bērna barošanas laikā un izlika fotogrāfiju Facebook vietnē. Šī fotogrāfija izraisīja nebijušu rezonansi, turklāt cilvēku viedokļi dalījās divās daļās. Vieni uzskatīja šo fotogrāfiju par pretīgu, citi atkal izteica līdzjūtību par paaugstinātu testesterona līmeni.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv