Ko tādu pat ienaidniekam nenovēlēsi: 16 gadīgu meiteni nejauši apglabāja dzīvu 

09.10.2016

Pilsētā La Entrada notika briesmīgs atgadījums. 16 gadus vecā grūtniece vārdā Neisija Pereza tika apglabāta dzīva. Par to, ka viņa vēl ir dzīva uzzināja tikai diennakti pēc apglabāšanas.

 

Nekas neliecināja par traģēdiju. Neisija nesen apprecējās un atradās 3. grūtniecības mēnesī. Kādu dienu viņa izgāja no savas mājas, lai izietu uz tualeti pagalmā. Meitene diezgan ilgi nenāca un vecāki devās noskaidrot, vai ar viņu viss ir kārtībā. Viņi pamanīja meitu guļam uz taciņas. Neisija raustījās agonijā, no mutes nāca putas.

Raksta turpinājums - lapa #1
Meitenes vecāki ir visai reliģiozi un viņi padomāja, ka Neisijā ir iemiesojies ļaunais gars. Tāpēc viņi izsauca mācītāju, lai veiktu eksorcismu. Par nelaimi, ļaunā gara izdzīšana nepalīdzēja un meitene pārstāja dot jeb kādas dzīvības pazīmes. Izsauktais ārsts konstatēja viņas nāvi.

Neisiju ieģērba kleitā un apbedīja betona velvē. Meitenes zārku neieraka zemē, bet vienkārši iemūrēja apbedījuma kamerā. Viņas vīram bija liels pārsteigums, kad viņš atnāca sērot par savu mīļoto, bet izdzirdēja no iekšpuses dauzīšanos un bļaušanu pēc palīdzības!
`Es atnācu uz kapsētu un noliku roku uz Neisijas kapa. Kad pēkšņi es izdzirdēju kliedzienus pēc palīdzības! Es vienkārši nespēju tam noticēt! Es biju cerību pilns un uzreiz skrēju pēc palīdzības`, - stāsta meitenes vīrs, Rudijs Gonsalez.

Viņš skrēja pie radiem un atgriežoties uz kapsētu viņi kopā sāka dauzīt betonu. Zārku izņēma un atvēra, bet diemžēl bija jau par vēlu. Meitenes ķermenis bija silts, bet rokas bija zilumos, jo viņa mēģināja tikt ārā. Tas liecina par to, ka viņu tik tiešām apglabāja dzību. Turklāt, tika sabojāts zārka stikla lodziņš.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv