Uztaisīts cietumā: kādas lietas izgatavo pasaules cietumu ieslodzītie? Tu to nezināji! 

09.10.2016

Nevienam nav noslēpums, ka cietumā nonāk ne tikai noziedznieki, kuri nav spējīgi nopelnīt dzīvei ar godīgu darbu. Cietumos nonāk arī cilvēki, kuri savā lietā ir īsti meistari. Tā, kā ieslodzītāju uzturēšana ir ļoti dārga lieta, tad valdība mēģina ieslodzītājus nodarbināt ar kādu noderīgu darbu.


Tādā veidā tiek atrisinātas uzreiz divas lietas. Ieslodzītāji ir nodarbināti un valdība saņem labumu no viņu darba. Turklāt, daudzus arestantus ieslodzījuma laikā apmāca ar noderīgām zināšanām, pateicoties kurām viņiem vieglāk ir adaptēties sabiedrībā, nonākot brīvībā.

Raksta turpinājums - lapa #1
Dope.lv redakcija uztaisīja nelielu ieskatu tajā, ko dara dažādu valstu ieslodzītie. Izrādās, ka ar arestantu rokām ir uztaisītas dažādas lietas, tajā skaitā arī pasaulei zināmu brendu produkcija.
ASV
Ar ieslodzīto rokām šeit tiek izgatavoti gandrīz visas pieprasītākās preces, sākot no ēdieniem un beidzot ar sadzīves tehniku. Izgatavošanai pielaiž tikai ieslodzītos ar normālu uzvedību. Strādājot, ieslodzītie var samazināt savu cietumsodu. Viņi saņem 20% no nopelnītās naudas. Pārējā nauda tiek iztērēta viņu uzturēšanai.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv