Kā aborts ietekmē sievietes dzīvi 

12.10.2016

Cilvēki jau sen ir sadalījušies uz tiem, kas ir `par` abortu, un tiem, kas ir `pret`. Tas nav pārsteidzoši, jo ne visi ir spējīgi spert tādu soli, tāpat kā ne visi uzskata, ka vajadzētu nosodīt kāda pieņemtu lēmumu. Labi vai slikti, bet katra sieviete pati pieņem tik dzīves svarīgu lēmumu, dzemdēt bērnu vai nē. Tomēr eksperts, praktizējušā psihoterapeite Tatjana Ogņeva-Salvoni pastāstīja par to, kā aborts var ietekmēt sievietes dzīvi pēc tam, jo ir skaidrs, ka šāda procedūra nepaliek bez pēdām.

 

Foto: marketium.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Ietekme uz pāru attiecībām


Pat tad, ja lēmums veikt abortu bija abpusējs, tas nemaz nenozīmē, ka pāris varēs par to aizmirst un dzīvot tālāk ilgi un laimīgi. Tas fakts, ka viņi nav gatavi veidot pilnvērtīgu ģimeni, runā par to, ka viņiem ir problēmas ar kurām nav izdevies tikt galā. Uzticība ir sašķobījusies, pārliecība nākotnei - arī. Psiholoģijā ir tāds termins, ka pēc aborta sieviete it kā `abortē` partneri no savas sirds.


2. Sirdsapziņas ciešanas


Pat tad, ja Jūs varējāt izlemt par labu abortam un veikt to, tas nemaz nenozīmē, ka pēkšņi nepārņems sirdsapziņas pārmetumi. Tā vai citādi, bet Jūs liedzāt cilvēkam dzīvību. Cilvēkam, kas bija daļa no Jūsu miesas un asinīm. Nevajadzētu domāt, ka tas bez pēdām pazudīs no atmiņas.Sirdsapziņas mokas var pārsteigt nesagatavotus, nu kas izdarīts, tas izdarīts.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv