5 vienkāršas lietas, kas palīdzēs jums kļūt par labāko mammu pasaulē!

14.10.2016

Protams, jūs esiet dzirdējuši arī agrāk, ka būt par māti - tas ir milzīgs darbs. Dažreiz viss notiek pilnīgi neprognozējami. Pat, ja esat pieredzējusi māte, jūs nekad nevarat būt 100% pārliecināta, ka rīkojaties pareizi.

 

Neskatoties uz visu šo, būt par māti- tas nozīmē arī daudz prieka, gudrības un zināšanas, kas nāk kopā ar bērnu audzināšanas pieredzi.

 

Foto: marketium.ru

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Dženifera Lizza uzskata sevi par sievu, skriešanas un veselīga miega entuziasti, blogeri. Bet pats galvenais- viņa ir divu brīnišķīgu zēnu māmiņa. Neskatoties uz ikdienas aizņemtību, viņa atrod laiku, lai katru dienu apstātos un padomātu par dzīves pasniegtajām mācību stundām.
Lūk, ko viņa ierakstīja savā blogā: `Godīgi atzīšos, ka ne vienmēr mātes sūtībā esmu atradusi prieku, gudrību vai zināšanas. Mana dzīvē bija daudz dienu, pārpilnu ar uztraukumiem, pārdzīvojumiem un šaubām. Bija dienas, kad sapņoju kā ātrāk tikt līdz gultai. Bija dienas, kad kad katru stundu zvanīju vīram uz darbu un raudāju klausulē. Bija dienas, kad kliedzu vairāk nekā būtu vajadzīgs. Ir daudz tādu brīžu, par kuriem man tagad kā mātei kauns. Bet, pateicoties tam visam, tagad beidzot esmu sapratusi, kas man jāmaina, lai kļūtu par laimīgu māti. Un tagad vēlos, lai manas zināšanas palīdzētu jaunajām māmiņām visā pasaulē.`
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv