Bērni rotaļājās smilšu kāpās un atrada 5 gadīgu meitenīti apraktu dzīvu smiltīs

15.10.2016

Kaut arī vasara beigusies, bet tas netraucē mums sapņot par saulainajām dienām parkā vai barbekjū dārzā. Daudziem bērniem patīk pludmales, īpaši patīk tur celt smilšu pilis un rakt smiltīs tuneļus. Bet kādam mazam zēnam ` atradums` smiltīs bija daudz savādāks, nekā varēja gaidīt pēc smilšu rakšanas un alu un tuneļu celtniecības. Par laimi, zēns neapjuka un viņam izdevās tikt galā ar situāciju, kura varēja beigties letāli.
Viņš rakās dziļumā, kad pēķšņi sajuta kaut ko cietu, kas izrādījās mazas meitenītes galva.

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
5 gadīgā Alisija Bostika arī bija spēlējusies smiltīs un izrakusi tuneli, bet pēkšņi tunelis virs viņas sabruka un mazā meitenīte vairs nespēja tikt ārā. Tagad mazā meitene bija bez samaņas un Konoram bija jārīkojas ātri.

Zēns raka cik ātri vien varēja, cenšoties vispirms atbrīvot meitenītes galvu un pēc tam arī pārējās viņas mazā ķermenīša daļas. Tiklīdz Ficdžeraldam izdevās atbrīvot Alisiju pilnībā, viņš sāka meitenei taisīt mākslīgo elpināšanu. Tuvumā nebija neviena pieaugušā un kā atzina pats Ficdžeralds, vienīgais, ko viņš zināja no skatītajām TV pārraidēm, tas ir kā taisīt mākslīgo elpināšanu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv