Zemnieks savā īpašumā atrada apraktus 600 miljonu dolāru.Uzminiet,kam tie piederēja!

18.10.2016

Pablo Eskobars!!! Vai kāds spēj aizmirst populārākā narkobarona vārdu? Neskatoties uz to, ka viņš nomira 1993.gadā, Eskobaru vēl joprojām piemin visās pasaules ziņās. 2015.gadā viņa vārds kārtējo reizi `uzpeldēja`, taču šoreiz ne pēc paša gribas. Visai Dienvidamerikai pāri pāršalca ziņa, ka kāds zemnieks savā īpašumā ir atradis apraktu Eskobara naudu. Izklausās pārāk neticami?

Kā liecina ziņu avoti, narkobarons Pablo Eskobars, pateicoties narkotiku ražošanai un kontrabandai, bija sakrājis neizmērojamas bagātības. `Kokaīna karalim` piederēja 80% kontrabandas narkotikas visā ASV.


Eskobara impērija 50 miljardu dolāru vērtībā.
Negodīgā Eskobara impērija 1990.-jos gados tika novērtēta par 30 miljardiem dolāru. Nevajag aizmirst par Eskobara slēpto naudu dažādos Kolumbijas nostūros: tas nozīmē, ka šī summa sasniedz 50 miljardus dolāru, kas viņu padara par visbagātāko noziedznieku vēsturē. Sava biznesa virsotnē, Eskobars uz ASV katru dienu pārveda 15 tonnas kokaīna. Gumija naudai vien ik nedēļu izmaksāja 1000 dolāru.
Kam gan savus miljonus tērēja mūsu bagātais draugs? Viņam piederēja 800 greznas savrupmājas, sporta komandas, dažādi uzņēmumi Kolumbijā. Viņš miljardiem dolāru ir ziedojis arī sociālajām programmām un labdarības iestādēm, kas darbojas trūcīgo Kolumbijas iedzīvotāju interesēs. Izrādās, viņš savā ziņā bijis Robins Huds. Pablo Eskobara nauda bija aprakta dažādās vietās, tai skaitā arī īpašumos, kas pašam piederēja. Gadījās tā, ka daļa šīs zemes nonāca valdības īpašumā, ko tālāk nodeva kādam trūcīgam zemniekam. Kad viņš to sāka apstrādāt, piedzīvoja savas dzīves lielāko pārsteigumu. Jūs protams, varat uzminēt, ko zemnieks bija atradis!

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums - lapa #1
Esiet pazīstami: zemnieks, kurš atrada bagātību!
Šis ir Žozē Mariena Kartolos. Visa Kolumbija runāja par viņa atradumu. Nabadzīgajam 65-gadīgajam zemniekam tika piešķirti 3000 dolāru, lai sāktu audzēt palmas eļļai uz zemes, kas it kā jau gadiem piederēja viņa ģimenei.

Viņš, ieraktu savā zemē, atrada zilu mucu.
Kādu dienu apstrādājot zemi, viņš atrada zilu mucu. Kad to atvēra, viņa sirds gandrīz apstājās, jo tajā atradās nauda, aptīta ar gumiju, rūpīgi iesaiņota plastmasas maisiņos. Naudas summa? Veseli 600 miljoni. Šis cilvēks bija atradis Eskobara naudu!!! Un viņš to visu atdeva policijai!!! Nav šaubu, ka viņš ir ļoti godīgs cilvēks, tomēr gribas pajautāt – vai tiešām viņam nebija kārdinājums kā suvenīru paņemt vismaz vienu paciņu?
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv