Vienkārši izmēri roku - un tu uzzināsi visu patiesību par sevi!

19.10.2016

Psiholoģisko portretu iespējams izveidot pēc daudziem kritērijiem - vai tas ir personas vārds vai zodiaka zīme, vai izturēšanās. Droši vien katrs ir mēģinājis par sevi vai kādu paziņu uzzināt kaut ko jaunu ar līdzīgām metodēm. Tādas lietas nevienu vairs nespēj pārsteigt...

Ja nu cilvēka raksturu iespējams noteikt pēc viņa... rokas garuma? Lai pārbaudītu šo metodi, tev nebūs vajadzīgs lineāls, vienkārši seko instrukcijām.

Tev tikai vajag ar īkšķi un vidējo pirkstu izmērīt attālumu no otras rokas elkoņa līdz plaukstas locītavai tā, kā parādīts zīmējumā. Ja varēji aizsniegt plaukstas locītavu, apsveicam, tev ir liela plauksta. Ja nevarēji, arī apsveicam - plauksta tev ir maziņa.

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums
Ja tev ir liela plauksta, tātad tu esi perfekcionists. Tev svarīgas ir detaļas, dažreiz tu izrādi pārlieku lielu akurātumu, īpaši, ja tas attiecas uz darbu. Tev darba kvalitāte ir svarīgāka par tā izpildes laiku. Tāpēc tu nedaudz vari nokavēt projekta nodošanas datumu.

Tu esi ļoti jūtīgs cilvēks, visu ņem pie sirds, turklāt ne tikai savas problēmas, bet arī citu. Draugi tevi augstu vērtē par to, ka proti klausīties, un viņiem ļoti patīk paraudāt tev uz pleca.

Mazo plaukstu īpašnieki ir avantūristi. Ceļošana, ekstrēmas lietas, jauni iespaidi - viņi nespēj bez tā dzīvot. Ja tev ir šādas plaukstas, tātad tev ir elastīgs raksturs, dzīvē vairāk balsties uz faktiem nevis intuīciju.

Cilvēkiem ar mazām plaukstām nepatīk kreņķēties par sīkumiem, un galveno uzmanību viņi velta mērķim. Tomēr tas netraucē ātri aizsvilties, kas ne vienmēr palīdz karjerā.

Nu, ko? Uzzināji par sevi kaut ko jaunu? Tagad tu šo rakstu vari ieteikt draugiem un pārbaudīt vai rakstītais atbilst patiesībai.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv