22 gadus veca meitene kļuva plikpauraina un vēlējās nomirt, bet patiesībā tikai ...  

19.10.2016

Kad jaunā Ešlija Alkotaibī no Šefildas, Lielbritānijas, iepazinās ar simpātisku puisi 2013. gada decembrī, viņa uzreiz padomāja, ka viņš varētu būt viņas īstais un vienīgais.

 

Drīzumā kļuva skaidrs, ka viņu attiecībām nav nākotnes - jaunie cilvēki mūždien strīdējās. Ešlijai tās bija pirmās nopietnās attiecības, viņa ļoti pārdzīvoja. Stress ļoti iespaidoja viņas veselību.


2014. gadā 22 gadus vecā Ešlija pamanīja, ka biezu, melnu matu saknes sāk balēt ārā. Sākumā meitene mēģināja ignorēt šo problēmu, pārstāja lietot matu taisnotāju un smērēja gaišumus ar melnu tušu, lai noslēptu to no svešām acīm.

Raksta turpinājums - lapa #1
Meitenes mati kļuva retāki ar katru dienu. Ešlija, uzreiz, aizgāja pie ārsta un dzirdēja, ka tam visam vaina ir emocionālā slodze - parasta ārstēšana šeit nepalīdzēs. Pēc tā, meitene sāka pārdzīvot vēl vairāk un līdz 2015. gadam viņas mati bija izkrituši līdz pat 95%.

Jaunā sieviete bija tik sagrauta, ka viņa sāka apdomāt pašnāvību: `Ar katru zaudētu šķipsnu, zuda mana pašpārliecība`, - atceras viņa. Ārsti viņai ieteica apdomāt dzīvi un izbēgt stresa situācijas.
`Skatoties atpakaļ, es saprotu, cik nelaimīga biju, bet es ilgi nespēju saprast, ka mūžīgie strīdi ar puisi un matu izkrišanu bija kaut kā saistīti. Viņš acīmredzot nebija tas cilvēks, ar kuru man likteni bija lēmis pavadīt dzīvi, bet es turpināju turēties pie attiecībām, kaut arī cietu no tā. Priekš manis tā bija pirmā reize un es vienkārši nespēju izbeigt to visu`.

Galu galā, meitene nolēma izbeigt attiecības, bet pēc pāris mēnešiem satika citu puisi Džonu Robinsonu. Jaunie cilvēki sadraudzējās un pavadīja ilgu laiku kopā. Pagāja kāds laiks un Ešlija saprata, ka jūt pret Džonu īpašas jūtas un notika brīnums! Viņas mati sāka ataugt.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv