Pusaudze nogalināja savu bērnu uzreiz pēc dzimšanas, un pastāstīja par to Facebook!

25.10.2016

Sabiedrībā, kur jaunieši jau aktīvi nodarbojas ar dzimumdzīvi, bet neplāno pirms tam veidot ģimeni, pastāv augsts nevēlamas grūtniecības risks. Nevēlama grūtniecība - tā ir grūtniecība, kas nebija plānota iepriekš, un nav pieņemama pārim.

 

Tajā laikā, daži pāri ilgus gadus mēģina veltīgi tikt pie bērna, tādi pusaudži var viegli nogalināt savu jaundzimušo, nedomājot par sekām, kas var rasties no viņu nepārdomātās rīcības. Šī pusaudze no Nebraskas nogalināja savu jaundzimušo bērnu tūlīt pēc piedzimšanas!

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc 16- gadīgās Antonijas Lopezas vārdiem, viņa izmeta savu jaundzimušo bērnu pa logu, tāpēc, ka bija `šokā`. Viņa apgalvoja, ka tas bija nelaimes gadījums, un viņa negribēja nogalināt savu bērnu. Viņa paziņoja par notikušo savai mātei,un neskatoties uz to, ka mēģināja bērnam veikt mākslīgo elpināšanu, bija jau pārāk vēlu.


Kas varētu izdarīt man lielu pakalpojumu un iedot automašīnu?


Pēc tam viņa Facebook prasīja, vai kāds no viņas draugiem var aizdot viņai automašīnu. Viņa raudāja un lūdzās saviem draugiem iedot viņai automašīnu tai brīdī, kad viņas bērns bezpalīdzīgi gulēja uz ielas un mira - kas vēl labāk varētu aprakstīt viņas raksturu!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

08:24 29.10.2016Juris Deksnis
visām kas negrib audzināt dzemdētu bērnu, vnk atstājiet slimnīcā vai silītē...
vai ta ārzemēs nav tāpat?
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv