Jūs nespēsiet noticēt, ko izdarīja šie kasieri! Tas noteikti ir jāredz!

26.10.2016

Ak, brīvdienas! Gada mīļākais laiks! Mums visiem tās patīk. Brīvdienās vienmēr gribas pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem un kolēģiem, priecājoties un izbaudot ilgi gaidīto laiku. Kad runa ir par Jaungada svinībām, mēs tērējam nedēļas, lai tām sagatavotos. Apkārt valdošā kņada, kas pavada Ziemassvētkus un Jauno gadu, bieži vien cilvēkus izsit no sliedēm. Lūk, kādēļ šie pārdevēji kādā Vācijas lielveikalā nolēma pārsteigt savus klientus.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
Edekai, vienam no Vācijas lielveikaliem katrs klients ir ļoti īpašs. Tajā vienmēr ir atbilstoši izvēlētas dekorācijas, ēdiens un mūzika, lai radītu īpašu komforta atmosfēru. Pēdējās Jaungada brīvdienās lielveikals saviem apmeklētājiem nolēma sarīkot nebijušu dāvanu.
Edekas pārdevēji nolēma no sirds pacensties, lai visatbildīgākajā brīdī pircējiem dāvātu labu garastāvokli. Tas ir vienkārši brīnišķīgi! Kad pircēji saprata, kas notiek, viņi bija sajūsmā. Iedomājieties, ka jūs ar saviem pirkumiem nonākat pie kases, bet kasieris tos skenē atkal un atkal. Sākumā cilvēki bija neizpratnē, bet vēlāk viņus pārņēma neaprakstāma sajūsma no tik oriģinālas dāvanas.
Tas viss tika nofilmēts un ievietots internetā!

Novērtējiet, ko paveica šie 9 kasieri un neaizmirstiet padalīties ar draugiem!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv