Kad sieviete atrada, ko vīrs ieliek skapītī, viņa nespēja valdīt asaras...

28.10.2016

Kādu rītu spāniete, vārdā Džūlija, ieraudzīja, ka gultas puse, kurā parasti gulēja viņas vīrs, ir tukša un auksta. Viņa jau bija ievērojusi, ka pēdējos mēnešus vīrs uzvedas dīvaini. Bet viņa pat nenojauta, kas īsti par lietu.

 

Viņa izstaipās, pieceļas no gultas un atrod skapītī vīra rakstītu vēstuli. Kad Džūlija izlasa vēstuli, viņa nespēj valdīt asaras. Nav iespējams bez emocijām lasīt šo vēstuli, kuru rakstījis Alcheimera slimnieks. Šīs mīlas rindas pilda mūsu sirdis ar skumjām, acis - ar prieka un bēdu asarām. Tālāk rakstā jūs varat izlasīt šīs vēstules tulkojumu.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
Dārgā Džulija!
Rakstu Tev tagad, kamēr vēl guli, jo no rīta manis blakus nebūs.
Es mēģināju atrast kādu citu veidu, kā pateikt Tev to, kas sakrājies manā sirdī, bet baidos, ka citas iespējas nebūs.
Es zinu, ka drīz es vairs nesapratīšu ko Tu man teiksi. Pagaidām esmu daudzmaz normālā stāvoklī un vēlos Tev pateikties par Tavu stingro un nelokāmo raksturu, par visu, ko esi manā labā darījusi.
Iespējams, ka jau rīt es vairs nesapratīšu, kas man apkārt notiek. Tu visu laiku rūpējies par mani, nekad nekliedzi, ja es sajaucu virtuvi ar vannas istabu, ja es vilku apavus, neuzvelkot zeķes, ja man aizķērās vārdi, mēģinot Tev kaut ko paskaidrot. Paldies, ka vienmēr mierīgi reaģēji uz manām histērijas lēkmēm un visiem spēkiem centies mani mierināt. Esmu ļoti Tev pateicīgs.
Man ļoti grūti apzināties, ka varbūt rīt es nevarēšu atcerēties pat Tavu vārdu.
Varbūt rīt es vairs nevarēšu Tev pateikt paldies.
Varbūt šī ir pēdējā reize, kad varu Tev pateikt, ka ļoti mīlu Tevi!
Vienmēr Tavs.

Tamrs.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv