Kad viņa uzzināja, kāpēc šis vecītis steidzas satikt sievu, viņa nespēja neraudāt 

02.11.2016

Dzīvē notiek tā, ka cilvēki pārstāj ticēt mīlestībai. Piemēram, viņiem ir noticis kaut kas tāds, kā dēļ viņi sāk neapzināti atgrūst mīļoto no sevis, lai tikai nebūtu sāpīgi. Šodien mēs piedāvājam izlasīt vienu stāstu, kas spēs tevi iedvesmoties un pat atgūt ticību mīlestībā.

Raksta turpinājums
Un tā, viss sākās no rīta, vienā no amerikāņu klīnikām. Pie medmāsas pienāca vecītis, kurš acīmredzot ļoti steidzās, viņam vajadzēja noņemt šuves...

Meitene teica, ka no rīta slimnīcā ir ļoti daudz pacientu, tāpēc tuvākajā laikā neviens no ārstiem nespēs pievērsties vectētiņam. Viņš palūdza medmāsai kaut kā palīdzēt viņam. Meitene nolēma paņemt no ārsta nepieciešamos instrumentus un apskatīt pacienta rētu.

Izrādījās, ka rēta sadzija labi un ņemot nost šuves, medmāsa pajautāja pacientam, kur viņš tā steidzas. Viņa iedomājās, ka vectētiņam vajag doties pie cita ārsta, bet tā nebija. Vectētiņš pateica, ka steidzas uz veco ļaužu pansionātu, lai pabrokastotu ar savu sievu, kura cieš no Alcheimera slimības. Uz jautājumu par to, vai sieva ļoti apvainosies, ja viņš neatnāks, viņš atbildēja, ka sieva viņu neatceras jau 5 gadus.
`Un jūs tāpat ik dienu ejat pie viņas, neskatoties uz to, ka viņa jūs neatceras?` - interesējās meitene. Vectētiņš pasmaidīja un atbildēja: `Viņa neatceras mani, bet es atceros viņu!`

Kad vectētiņš pameta slimnīcu, meitene nespēja noturēt asaras, pār viņas ķermeni pārskrēja skudriņas. Viņa stāvēja un domāja par to, ka tieši tādu mīlestību viņa vēlētos atrast savā dzīvē.

Nemēdz būt īslaicīgas īstas mīlestības. Īsta mīlestība paliek uz visiem laikiem, tu nespēj no tās atteikties, lai arī kas notiktu. Pa īstam iemīlējušies cilvēki nodzīvo kopīgu dzīvi, pārciešot visu, ko dzīve tiem sniedz. Tieši tādu mīlestību mēs vēlamies novēlēt tev.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv