5 mūsdienu varoņi: šie cilvēki ir spējīgi uz to, par ko citi tikai sapņo!!! 

02.11.2016

Dažreiz nākas dzirdēt par to, ka ekstrēmās situācijās cilvēkiem parādās dažādas spējas, bet starp mums ir daudz cilvēku, kuri atšķiras no lielākās daļas. Dažiem ir fenomenāla atmiņa, citiem superspējas matemātikā, citi zīmē ar aizvērtām acīm un tā tālāk. Šodien mēs pastāstīsim par dažiem tādiem unikumiem. Mēs visi saprotam, ka zinātnieki pēta faktorus, kas iespaido superspēju parādīšanos, bet uzzināt pilnīgi tāpat neizdodas. Tāpat mēs zinam, ka ar tādiem cilvēkiem sadarbojas dažādu valstu specvienības, bet kurš gan spēs apliecināt to faktu. Tāpēc tagad mēs uzzināsim mazliet par tādiem cilvēkiem, kuru spējas izrit no tā, ko mēs uzskatām par normālu.

Raksta turpinājums - lapa #1
Daniels Tammets
Sākumā iepazīstināsim tevi ar vienu terminu. Savanti - tie ir cilvēki, kuriem uz redzamas fiziskās anomālijas parādās unikālas spējas. Daniels kļuva slavens 2004. gadā, kad pārsita Eiropas rekordu, atceroties 22 514 simbolus pēc pī skaitļa komata. Turklāt, šis savants spēja pierādīt, ka viņam ir nepieciešama tikai nedēļa, lai iemācītos jebkuru svešvalodu, kā piemēru viņš ņēma islandiešu valodu. Turklāt Danielam, kā jau visiem savantiem ir anomālija, viņa gadījumā tas ir autisms.
Urijs Hellers
Lielākā daļa no mums tic, ka daži cilvēki ir spējīgi pārvietot vai deformēt priekšmetus, nepieskaroties tiem. Tas, ne reizi tika pierādīts, kaut arī skeptiķi paliek pie sava viedokļa. Kas attiecās uz Uriju, viņš spēja izmantot savas spējas un kļūt par slavenu visā pasaulē. Protams internetā ir daudz materiālu, kas viņu atmasko, bet nav nekādas absolūti ticamas informācijas par to. Ir pat versija, ka specdienesti izmanto viņu, lai viņš izklaidētu publiku un novērstu uzmanību no tiem, kuriem tiešām piemīt tādas spējas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv