Ārsti – parazitologi ceļ trauksmi! 95% pasaules iedzīvotāju ir inficēti ar parazītiem...

07.11.2016

Tārpu invāzija (inficēšanās ar tārpiem: cērmēm, spalīšiem, matgalvjiem, trihinellām, ankilostomām) – ļoti izplatīta saslimšana. Pēc Pasaules Veselības organizācijas datiem, ik gadu apmēram miljards cilvēku inficējas ar parazītiem.

 

Visbiežāk tas notiek fekāli – orālā veidā, tas ir, caur muti saskarsmē ar invadētiem priekšmetiem, pārtikas produktiem, dzīvniekiem vai kukaiņiem.

 

Foto: takprosto.cc

Raksta turpinājums - lapa #1
Visizplatītākās pazīmes, kas liecina par tārpu klātbūtni organismā ir sekojošas: caureja, `klejojošas` sāpes vēderā, nelabums, atraugas, ātra sāta sajūta, miega traucējumi, zobu griešana miegā, nervozitāte un svara problēmas.

Ja sev vai kādam ģimenes loceklim esi novērojis kādu no šīm pazīmēm, nepieciešams steidzami vērsties pie ārsta, lai veiktu analīzes par tārpu esamību organismā. Ja nav šādas iespējas, nekādā gadījumā nedrīkst lietot attārpošanas preperātus pēc saviem uzskatiem.
Vairums šo preperātu mūsu organismam ir toksiski, tiem ir šaurs iedarbības spektrs un, visticamāk, nepalīdzēs tavai konkrētajai problēmai.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv