Jūs kādreiz esat domājuši par to, kas notiek ar sērijveida slepkavu bērniem? 

07.11.2016

Mūs, kā jau normālu sabiedrību uztrauc jautājums par sērijveida slepkavām. Mēs zinām, ka arī viņiem ir tuvnieki, kuri viņus mīl un daudz smagāk pārdzīvo notikušos noziegumus. Mēs bieži vien aizmirstam par to, pievēršot uzmanību noziedzniekam un viņa sodam. Visi agri vai vēlu uzzina, kas ir viņu bērni, bet katram no viņiem ir savs stāsts. Diemžēl, beži vien viņu stāsti ir bēdīgi, kā jau vecāku stāsti.

Raksta turpinājums - lapa #1
Melisa Mura, zināma kā `Slepkava ar laimīgu seju` meita
Viņš tika ieslodzīts par 8 sieviešu izvarošanu un nogalināšanu 1995. gadā, kad meita bija maziņa, viņš nirgājās arī par dzīvniekiem un nogalināja tos viņas acu priekšā. Viņš strādāja par tālbraucēju, darba laikā viņš pieņēma meitenes, nogalināja tās un atstāja dažādās viesnīcās, ziņojumus. Ziņojumu beigās viņš vienmēr atstāja smaidiņu. Pēc tā, kad viņu iesēdināja, Melisa ne ar vienu nerunāja par tēvu, bet beigu beigās viņa nolēma padalīties ar savu vīru. Viņa kļuva par vecāku - slepkavu aizstāvi un uzrakstīja grāmatu: `Klusuma lauskas: slēptais sērijveida slepkavas meitas stāsts`.
Kennija Džeimsa bija ar savu mammu pie slepkavas.
Pirms viņš kļuva par slepkavu, viņa mamma un tētis mānīja cilvēkus, viņi pat tika arestēti par meitenīšu - migrantu uzturēšanu pie sevis mājās. Pēc tā, kad ģimenes tēvs nomira, Kennijs un Santra nogalināja 4 cilvēkus un mēģināja piesavināties viņu īpašumus. Abi tika notiesāti par slepkavību 2000. gadā. Kennijam iedeva 125 gadus, mātei 120.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv