Sieviete skatījās TV un ievēroja vadītājam kaut ko savādu. Viņa uzrakstīja vēstuli...

08.11.2016

Realitātes šovi pie ekrāniem vienmēr pulcē miljonus skatītāju. Visiem patīk vērot, kā varoņiem veidojas mīlestība, kā viņi atpūšas, kā ārstējas, kā precas un strīdas... ASV ir šovs Flip or Flop- samērā pieticīgs, salīdzinot ar pārējiem. Šova vadītāji ir vīrs un sieva Tereks un Kristine Mussi - viņi palīdz cilvēkiem remotēt un pārdot mājas. Šovs vēsta arī par viņu privāto dzīvi.

 

Foto: vmirechudes.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Vēl nesen tikai nedaudzi zināja, ka Terekam par savu dzīvi jāpasaka paldies vienai no savām skatītājām. 2013. gadā uz pārraides elektronisko pastu atnāca vēstule no kādas jaunas sievietes, ka Terekam vajadzētu pēc iespējas ātrāk apmeklēt ārstu.

Pārraides laikā šī sieviete bija ievērojusi aizdomīgu pietūkumu uz Tereka kakla. Tajā laikā pārraide nebija pārāk populāra un organizatori tiešām lasīja visas ienākošās vēstules. Iespējams, ka Tereks nepievērstu uzmanību šim brīdinājumam, bet viņu jau samērā ilgu laiku mocīja klepus. Vīrietis gan bija pārliecināts, ka pie tā vainojama smēķēšana. Tomēr nolēma apmeklēt ārstu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv