Pēc aborta izdarīšanas sieviete no klīnikas saņēma vēstuli...

10.11.2016

29 gadus vecā trīs bērnu māmiņa Nikija Vindzora palika stāvoklī ceturto reizi. Tā kā bērnus viņa audzināja viena, tad izlēma pārtraukt neplānoto grūtniecību.

Šī gada jūnijā viņa devās uz Koniferhausas klīniku, lai veiktu šo procedūru. Kad aborts bija izdarīts, viņa uzzināja, ka auglis nebija apglabāts saskaņā ar visām pieņemtajām normām.

Pēc pāris dienām Nikija saņēma vēstuli ar atklātni un klāt pievienotiem bērna ultrasonogrāfijas attēliem.

»Saņemot vēstuli, es nodomāju, ka tas vienkārši ir labas gribas žests. Bet, kad atvēru vēstuli, biju šokā: iekšā bija mana bērna ultrasonogrāfijas attēli. Es raudāju vairākas stundas... »

Vindzora izteicās, ka bijusi satriekta par neapglabāto augli. Viņa apgalvoja, ka personāls neesot atzinis savu kļūdu.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
»Pēc aborta veikšanas slimnīcas personālam vajadzēja man dot iespēju apglabāt vai kremēt augli » – paskaidro Vindzora. »Man ļoti grūti izskaidrot savu stāvokli. Ir tāda sajūta, ka ārsti man atņēmuši kaut ko ļoti tuvu».

Nikija piebilst: »Man vēl tagad rādās sapņi, ka turu uz rokām šo bērnu, ka viņš raud un pēc tam smejas. Es pamostos nosvīdusi visa slapja».

»Iedomājieties, ja manā vietā būtu bijusi 14 gadīga meitene. Viņai tā būtu trauma uz visu atlikušo dzīvi! »
Andrejs Bernels, CIC veselības aprūpes izpilddirektors, kura kontrolē ietilpst Koniferhausas klīnika, atvainojās Nikijai un paziņoja, ka tikšot veikta īpaša izmeklēšana.

»Ticiet man- ārsti to noteikti neizdarīja ļaunprātības dēļ. Bet, ja viņi neatzīst savu kļūdu, mēs veiksim izmeklēšanu. Man ļoti žēl, ka tā noticis » – paziņoja Bernels.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv