Viņa nomira pēc izlaiduma balles. Kādēļ tagad visas vēlas uzvilkt viņas zilo kleitu?

11.11.2016

Šis stāsts – cieņas izrādīšana 16-gadīgajai Jekaterīnai.


Neskatoties uz savu slimību, šo kleitu viņa uzvilka ar sajūsmu un jutās tajā pacilāta. Šis stāsts aizskāris miljoniem siržu visā plašajā pasaulē. Tautā tas pazīstams kā `Izlaiduma kleitas ceļojums`.

Pateicoties viņas draugiem, stāsts ir tik neparasts. Viņi ir tie, kuri meitenes pēdējās dienas padarīja neaizmirstamas. Izlasiet šo rakstu, lai uzzinātu, kas gan notika ar burvīgo meiteni!


Lai kur arī šobrīd nebūtu Jekaterīna, esam pārliecināti, ka viņa lepojas ar saviem draugiem!


Šī ir Ketrīna, kurai atklāja vēzi 4. stadijā...

 

Ketrīna bija ļoti drosmīga meitene, taču viņa nezināja vai paspēs piedzīvot sava izlaiduma balli. Kā jebkura meitene, viņa bija ļoti satraukta un vēlējās izbaudīt katru šī notikuma mirkli. Neskatoties uz savu slimību, viņa uz vienu dienu tika izrakstīta no slimnīcas, kas ļāva viņai piedalīties sava izlaiduma svinībās.

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Mamma Dženifera Gudvina pastāstīja: `Viņa pagriezās pret mani un teica: `Mamm, pirmo reizi pēc ilgiem gadiem es jūtos patiešām skaista`. Tā bija meitenes un viņas ģimenes laimīgākā diena. Mamma atklāja arī, ka `šis bija brīnišķīgs brīdis un biju ļoti laimīga. `Tas mums visiem bija īpašs vakars`.
Viņa izskatījās satriecoši kopā ar savu pavadoni šajā burvīgajā vakarā!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv