Sieviete savā pagalmā atrada 150-gadīgu skārda bundžu un kļuva par miljonāri!

16.11.2016

Kāds pāris no Ziemeļkalifornijas nolēma pastaigāties ar savu suni pagalmā. Pēkšņi viņi pamanīja sarūsējušu skārda bundžu.

Viņi to atvēra un konstatēja tajā 1472 zelta monētas, kaltas 1874. un 1894. gadā. Monētas bija saglabājušās lieliskā stāvoklī, pēc aptuvenām aplēsēm, to kopīgā vērtība sastāda aptuveni 10 milj. dolāru!

Acumirklī viņi bija kļuvuši par miljonāriem! Precētais pāris nevēlējās atklāt savus vārdus, lai nepievērstu zagļu uzmanību!

`Es nevēlos sniegt nekādus komentārus par notikušo, bet Jums ir ļoti paveicies, atrodot šādus dārgumus. Tas ir kā atrast adatu siena kaudzē!` - teica numismāts Dons Kagins, kurš aizstāv pāra intereses.

`Viņi neatklāj savus vārdus tādēļ, ka nevēlas piesaistīt lieku uzmanību, kas varētu izmainīt viņu dzīves. Atradējiem nav ne jausmas, kurš viņu īpašumā varējis atstāt ko tādu, bet viņi šim cilvēkam ir ļoti pateicīgi! Pāris plāno daļu no iegūtā ziedot labdarībai un samaksāt savus parādus.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
Viņi domā, ka atradums varētu ietekmēt citu cilvēku attieksmi, bet viņi ir apmierināti ar savu dzīvi un nevēlas tajā neko mainīt` – pastāstīja Kagins.
Viņu māja atrodas tur, kur XIX gadsimtā bija zelta drudzis. Gadu no gada pāris dzīvoja savā mājā, un laimīgie pat iedomāties nespēja, kas atrodas viņu deguna priekšā, jo nebija ievērojuši šo skārda bundžu.

Ko jūs būtu darījuši ar tādu summu, ja pēkšņi kļūtu par tās atradēju?
Neaizmirstiet padalīties ar šo `zelta` stāstu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv