Pāris nomira Tako Bell ēstuvē pie galda! Policija blakus atrada ŠO!!!!

17.11.2016

Mičiganas policija veic izmeklēšanu, lai noskaidrotu 2 līķu nāves cēloni, kuri tika atrasti pie virtuves galda.

`Kamerons un Kortnija Haleti 18. oktobrī tika atrasti miruši savās mājās. Pāris gatavojās baudīt maltīti no ātrās ēdināšanas restorāna, kad pēkšņi nokrituši un vēlāk tika atrasti miruši` – informē policija.

Vispirms policija iztaujāja kaimiņus. Viens no viņiem pastāstīja, ka aizgājis pie šī pāra ap deviņiem vakarā, bet nodomājis, ka abi jau ir aizmiguši. Kad kaimiņš atgriezies no rīta, sapratis, ka kaut kas nav kārtībā un izsaucis policiju.

Izmeklēšanā pagaidām vēl nav noskaidrots, kāds ir 20-gadīgās Kortnijas un 28-gadīgā Kamerona nāves cēlonis. Eksperti gaida analīžu un sekcijas rezultātus, lai uzzinātu, kas ir bijis par iemeslu laulāto draugu nāvē.

`Man tā ir mīkla` – intervijā teica Dandls Deivs Uls - `...pagaidām nav nekādu taustāmu pierādījumu tam, kas varētu būt par nāves iemeslu. Viss ir ļoti mīklaini`.
Policija atklāja, ka vīrs, atrašanas brīdī, gulējis uz sāniem, bet sieva – ar seju pret zemi. Policija uz virtuves galda atradusi arī nedaudz marihuānas, blakus līķiem.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
Vietējās policijas priekšnieks Tods atklāja, ka mirušie ēdienam vēl nebija pieskārušies, bet marihuānu bija tikai sākuši sadalīt savā starpā.

Darbinieki piebilda, ka nav bijušas jebkādu traumu vai ielaušanās pazīmju, nekas, kas spētu norādīt uz atbildi jautājumam – kāds ir iemesls?

Drošības dienesta vadītājs pastāstīja, ka Bērnu tiesību aizsardzības dienesta darbinieki nekavējoties no mājām aizveda 2 bērnus, kuri tur atradās. Pāris uz jauno dzīves vietu bija pārcēlies tikai pirms 6 nedēļām

Kamerons bija nonācis policijas redzes lokā par marihuānas glabāšanu un par uzbrukšanas gadījumu.

Dīvaini, vai ne? Ko jūs par to domājat?

Neaizmirstiet ieteikt rakstu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv