Šī sieviete lepojas ar to, ka vīrieši viņai ir tikai sponsori viņas dzīvei!!! 

19.11.2016

Eksistē sieviešu kategorija, kuras pašas sevi sauc par `uzturamajām`. Viņas neslēpj to faktu, ka viņu vīriešiem ir jābūt nodrošinātiem. Kā likums `uzturamās` meklē vecākus vīriešus, jo tieši viņi jau ir paspējuši uzcelt karjeru, nopelnīt savā biznesā un tagad ir gatavi tērēt naudu uz brīnišķīgām dāmām.

Raksta turpinājums - lapa #1
Fotogrāfijā ir šī raksta varone - Simona Tuna, Londonas iedzīvotāja. Pa kreisi viņai ir 20 gadu, bet pa labi 25. Tieši 20 gadu vecumā, viņa iepazinās ar vīrieti, kurš sāka nodrošināt viņas dzīvi. Viņai tā bija laba pieredze, kas ļāva meitenei saprast, ka viņa ir uzturamā. Viņa ar to lepojas.
Jūs tikai iedomājaties, 5 gadu laikā viņa ir paspējusi nomainīt 6 vīriešus, no kuriem katrs ir bijis bagāts un veiksmīgs. Simona atzinās, ka viņu neuztrauc tikai nauda, bet arī vīriešu harisma, jo tikai tā viņa jutīses pilnīgi apmierināta. Visi vīrieši ir bijuši daudz vecāki par meiteni. Viņi dāvināja viņai dārgus pulksteņus, mašīnas, drēbes un aksesuārus, apmaksāja kūrortus, restorānus, sporta zāles! Apmaksāja arī viņas krūtis, Simona veica divas krūšu palielināšanas operācijas.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv