Fitnesa blogere pasniedz mācībstundu visiem tiem, kuri nav apmierināti ar savu figūru!

22.11.2016

Nav nekāds noslēpums, ka foto sesijas laikā gandrīz visu nosaka leņķis, no kāda tiek fotografēts. Katra meitene zina, no kuras puses viņas profils izskatīsies veiksmīgāks, kā labāk smaidīt un kādā pozā jānostājas, lai attēls izdotos pēc iespējas labāks. Būt vērīgam pret sevi ir ļoti vērtīgi. Un tomēr, jūs taču saprotat, ka uz katru cilvēku iespējams paraudzīties no dažādiem skatu leņķiem? Pareizāk sakot, uz viņa ķermeni.

 

Fitnesa blogere Ešlija Molsteda spēra drosmīgu soli. Viss tika veltīts tam, lai jaunās meitenes pārstātu uztraukties par savu figūru. Ešlija uzņēma divas fotogrāfijas. Vienā no tām, viņas poza bija veiksmīga, turot rogas augšup, vēders izskatītās labāk. Savukārt otrajā viņa saliecās ar mērķi, lai būtu redzama `riepa`. Iespaidīgi, vai ne?

 

Foto: marketium.ru

Raksta turpinājums
Viens un tas pats ķermenis. No dažādiem skatpunktiem – savā blogā ierakstīja trenere. - Jūs, protams, agrāk redzējāt mani citādāku. Tas nav nekāds brīnums, jo rādīju jums tikai savu profesionālo pusi. Taču tagad esmu pārliecināta, ka ir pienācis laiks būt nedaudz atklātākai.

Ešlija uzskata, ka katram cilvēkam jāspēj pieņemt sevi tādu, kāds viņš ir. Jāiemācās pieņemt savus trūkumus un pēc tam tos labot! Trenere atgādina, ka problēmas ir pat tv ekrāna zvaigznēm, bet tas nebūt viņām netraucē mirdzēt uz sarkanā paklāja, izbaudot slavas saulīti!

Kā jums patīk šis eksperiments? Ešlija Molsteda ir centusies uzmundrināt ikvienu, kurš nav par sevi pārliecināts. Par to viņa pelnījusi milzīgu pateicību!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv