Autobusa vadītājas vēstījums skolnieku vecākiem izplatījās internetā. Tiešām emocionāli

22.11.2016

Ņūdžersijas skolēnu autobusa vadītāja uzrakstīja vēstījumu divu bērnu vecākiem, kad ievēroja, ka šie bērni, Džordžs un Annaliza, rūpējas par bērnu - invalīdu Džeksonu.


`Es Jums rakstu, jo vēlos pateikt Jums par Jūsu bērnu iekšējo un ārējo skaistumu! Tas nāk tikai no mājām- Jūsu pacietība un pamācības, piemērs, kādu Jūs rādiet saviem bērniem` – raksta Klauzena. `Каtru dienu Jūsu bērni jautā, vai drīkst sēdēt blakus Džeksonam. Pāris dienas Džeksonam bija ļoti skumīgas, bet, kad viņš ieraudzīja Džordžu un Annalizu, tā sāka smaidīt. Džeksonam ir grūtības ar staigāšanu, un lai viņš tiktu līdz savai vietai - tas prasa laiku`.


Arī šodien Annaliza ar atzinīgiem pamudinājumiem palīdzēja Džeksonam mierīgi tikt līdz savai vietai, neskatoties uz visām grūtībām.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
`Kad mēs piebraucām pie skolas, Džordžs piedāvājās aiznest Džeksona somu! ` – viņa raksta.

`Jūs jau ziniet, ka jūsu bērni ir brīnišķīgi, bet es vēlējos, lai jūs zinātu, ka viņu rīcība runā pati par sevi! `


Šis raksts ātri izplatījās internetā un daudzi slavēja bērnus par viņu labo sirdi.

`Man patīk, ja bērni ir laipni un labsirdīgi, un viņiem ir vecāki, kas viņus audzinājuši un iemācījuši būt labestīgiem! Tagad vēl viens cilvēks ir pamanījis viņu labsirdību. Domāju, ka vecāki bija laimīgi brīdī, kad lasīja šo vēstuli.` – tā komentējis kāds lasītājs.

` Tas arī ir galvenais audzināšanas mērķis. Es negribu, lai mans zēns būtu gudrākais klasē, bet būšu ļoti priecīga, ja viņš būs viens no labsirdīgākajiem` – piebilda cita lasītāja.
Citiem lasītājiem vajadzēja laiku, lai saprastu, kādu labu darbu skolniekiem izdarījusi Klauzena.

`Tas bija tik aizkustinoši. Ir jābūt ļoti īpašam cilvēkam, lai kļūtu par skolēnu autobusa vadītāju. Es to nevarētu. Jums jābūt apbrīnojami pacietīgai, jo šodienas bērni ir ļoti skaļi, dažreiz pat pretīgi, viņiem trūkst pieklājības. Bet ir arī cieņas vērti bērni. Skumji, ka vairumam vecāku jāstrādā ļoti daudz, lai spētu savilkt galus, un viņiem pietrūkst laika saviem bērniem. Un tad mēs brīnāmies, kas gan ar šiem bērniem nav tā kā vajag` – vēl kāda lasītāja viedoklis.

Ja jums patika raksts, tad iesakiet arī saviem draugiem!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv