Sieviete nomira 69 gadu vecumā. Viņas meita atrada slepenos ierakstus...

22.11.2016

Kad nomirst mīļš cilvēks, katram no mums nepieciešams noteikts laiks, lai atgrieztos pie normālas dzīves, un atkal sākt priecāties un smaidīt. Tas ir stāsts par mīļoto sievu, māti un vecmāmiņu, kura nomira, atstājot aiz sevis to, kas lika viņas mīļajiem smaidīt un būt labā noskaņojumā.

Emīlijai Filipsai bija noteikta diagnoze - aizkuņģa dziedzera vēzis.Slimība jau bija ielaidusi savas `saknes`, tāpēc sieviete pēc mēneša mira 69 gadu vecumā. Pēc viņas aiziešanas, ģimenes locekļi bija ļoti pārsteigti, ka sieviete pati uzrakstījusi savu nekrologu.

Emīlijas vārdi izplatījās pa visu internetu.

Bonija Epraida apgalvo, ka māte slepus glabāja šo ierakstu ar nosaukumu `Nāves burtnīca`. Tajā ir daži ieteikumi un padomi, kā visam jānotiek pēc viņas nāves. Ir jāuzsver, ka viss teksts bija uzrakstīts asprātīgi un ar humora izjūtu.

`Tas ir apbrīnojami, ka mana māte bija spējīga lietot savos ierakstos vārdus ` pakaļa `un` kaila `. Tomēr jāatzīmē, ka viņa lietoja tos humora un asprātības kontekstā" – pastāstīja Bonija.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
`Nāves burtnīcā" bija arī joku stāsti par bijušo `skaistuma karalieni`. Tieši par tādu karalieni Emīlija ir sapņojusi bērnībā.

Kā apgalvo ģimenes locekļi, sieviete bija labestības, mīlestības un sapratnes iemiesojums.

Nekrologa teksts pārsteidza pilnīgi visus lasītājus!

Ja Jums patika šis raksts, noteikti padalieties ar to, ar tuviniekiem un draugiem!
Video
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv