Tikai divas sastāvdaļas Jums palīdzēs atbrīvoties no liekajiem taukiem un parazītiem!

24.11.2016

Lai izvairītos no liekajiem taukiem un parazītiem, Jums būs nepieciešamas tikai divas lietas.

Daudzi eksperti uzskata, ka tauki – vienīgais enerģijas avots, tādēļ, lai izvairītos no liekajiem taukiem, ir jāievēro stingra diēta. Neskatoties uz to, lai nebūtu liekā svara problēmas, ir nepieciešams kontrolēt arī pārējo enerģijas avotu uzņemšanas daudzumu, kas pazīstami kā glikogēns (ogļhidrāti) un olbaltumvielas (muskuļi).

Lai izmainītu tauku sadegšanas procesu, nepieciešams mainīt spēju tos uzkrāt.
Ja regulāri piedzīvojat stresa situācijas, Jums bieži parādās apetīte, tomēr stress nav vienīgais iemesls, dēļ kā vienmēr varat just izsalkumu – arī parazīti vēderā var izraisīt regulāru ēstgribu. Ja ēdat daudz saldumu, organisms pastiprināti izstrādā gļotas, tas nozīmē, ka tiek radīta ideāla vide parazītiem. Šāda vide ir labvēlīga arī baktērijām un sēnītēm. Jums nepieciešams izmantot dabīgu veidu, lai attīrītu organismu gan no kaitīgajām baktērijām un parazītiem, gan lai atbrīvotos no liekā svara.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums
Šis līdzeklis ir viens no iedarbīgākajiem:


Sastāvdaļas:


* 10 g žāvētu krustnagliņu
* 100 g linsēklu


Pagatavošana:


Sasmalciniet un sajauciet sastāvdaļas


Lietošana:


3 dienas katru rītu lietojiet pagatavoto maisījumu pa 2 ēdamkarotēm, uzdzerot glāzi ūdens. Varat to lietot gan tukšā dūšā, gan arī brokastu laikā.
Lai panāktu labākus rezultātus, lietojiet šo maisījumu 3 dienas pēc kārtas, tad ievērojiet 3 dienu pauzi, pēc kurām atkārtojiet procedūru 3 dienas.


Jau pēc mēneša pamanīsiet rezultātus, Jūs sajutīsiet, kā organisms atbrīvojas no liekā svara un nevēlamajām baktērijām un parazītiem. Iegaumējiet, ka dienas laikā jāuzņem pietiekami daudz vitamīnu un minerālvielu, lai saņemtu nepieciešamo diennakts devu. Ar šīs metodes palīdzību Jūs jutīsieties vesels un pilns enerģijas!


Neaizmirstiet šo recepti ieteikt arī saviem tuviniekiem!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv