4. klasē puisis deva solījumu. Visi domāja, ka viņš neturēs doto vārdu, bet kļūdījās

26.11.2016

Nevienu nespēs atstāt vienaldzīgu stāsts par viņu nākamo satikšanos.

Skolēni bieži mēdz dot solījumus, daudzi to dara patiesi no sirds, tomēr bieži par tiem aizmirst. Pusaudži no Pensilvānijas Mērija Lapkoviča un Bens Mosers mācījās 4. klasē, kad viens otram kaut ko apsolīja, bet, kad Mosers pārcēlās uz citu skolu, šķita, ka puisis aizmirsīs par solīto.

Par laimi Benam ir lieliska atmiņa!

Lapkovičai, meitenei ar Dauna sindromu, šogad bija jāpabeidz skola. Viņa skaitīja dienas, kas atlikušas līdz vienai no nozīmīgākajai dienai skolēnu mūžā – izlaidumam. Mērija bija sarunājusi doties uz balli kopā ar draugiem, taču tad meitene vēl nezināja, ka viss nenotiks pēc šī plāna!

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums - lapa #1
Neskatoties uz daudzajiem gadiem, kas bija pagājuši, Mosers atcerējās par savu doto vārdu.

Moseram izdevās patīkami pārsteigt savu paziņu, satiekot viņu ar baloniem un uzdodot jautājumu. Pirms vairākiem gadiem, viņi bija apsolījuši viens otram, ka izlaidumu pavadīs kopā. Puisis jautāja Mērijai, vai meitene iepriecinās viņu un būs ar mieru kopīgi doties uz izlaidumu? Benam paveicās, meitene bija ļoti priecīga un bez garas domāšanas atbildēja `Jā` puisim, kurš no maza zēna bija pārvērties par universitātes futbola komandas aizsargu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv