Viņš izlikās par trans-personu un devās uz dāmu istabu. Lūk, kas notika tālāk...

28.11.2016

Kā droši vien zināt, trans-personas cīnās par tiesībām dabūt atsevišķu tualeti viņiem, bet daudzus, šī ideja vienkārši šokē.


Cerībā, kaut kā noskaidrot šo problēmu, viens no YouTube lietotājiem nolēma pārģērbties kā sieviete un ieiet attiecīgajā tualetē. Bet kā reaģēja, neko nenojaušot, sievietes? Mums tiešām vajadzētu nopietni padomāt par šo jautājumu.


Cilvēks no video tikai ģērbies kā trans-persona, un nekas vairāk, tā ir tikai daļa no sociālā eksperimenta, ko veica Džojs Salades.


Salades nolēma veikt savu eksperimentu tieši laikā! Šodien daudzi strīdas par to, vai atļaut trans-personām izmantot tādu tualeti, pie kura dzimuma sevi attiecina.


Nesen, Ziemeļkarolīnā pieņēma likumu, saskaņā ar kuru trans-personām vajadzētu iet uz tādu tualeti, atbilstoši dzimumam, kas tika ierakstīts dzimšanas apliecībā.


Lai veiktu eksperimentu, Salades velk atbilstošu trans-personu apģērbu un iet sieviešu tualetē.

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums - lapa #1
Neskatoties uz to, ka viņam bija parūka, un uzvilkta kleita, vienalga viņš bija līdzīgs vīriešu dzimuma pārstāvim .Viņš pat necentās pārveidot balsi, līdzīgu sievietēm, vārdu sakot, uzvedās kā parasts vīrietis, bet tikai ar sieviešu apģērbu un gariem matiem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv