Jūs guļat zeķēs? Lūk, ko tas nozīmē!

30.11.2016

Lai kā Jūs darītu, noteikti domājat, ka cilvēki kas dara pretēji ir sajukuši prātā! Daži uzskata, ka ir neiedomājami gulēt bez savām omulīgajām zeķēm, tā kā viņiem vienmēr ir aukstas kājas. Citi atkal uzskata, ka tas ir ļoti neērti, tāpēc ka, kļūst karsti un neērti, un viņi jūt sevi kā slazdā.Var vienkārši padomāt, ka pirmajā un otrajā gadījumā tas vienkārši ir ieradums. Taču jaunākie pētījumi liecina, ka šis tā saucamais ieradums var atklāt daudz interesanta par jūsu ķermeni un personību.

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Jūs neticēsiet: lūk, ko tas nozīmē.


Ja jūs guļat zeķēs

Ja, Jūs ejiet gulēt ar zeķēm, tas noteikti tāpēc, ka patstāvīgi salst kājas. Parasti tas nozīmē, ka esat jūtīgi pret aukstumu, bet kopumā, to saista ar daudzām un dažādām lietām, ieskaitot Jūsu ādas biezumu un ķermeņa metabolismu. Cilvēkiem ar paaugstinātu metabolismu vienmēr karsti un viņi nepārtraukti svīst, kamēr cilvēki ar lēnu metabolismu un asins cirkulāciju vairāk jutīgi pret aukstumu.


Bet jutība pret aukstumu – tas ir stāvoklis saistībā ar Jūsu fizisko un bioloģisko raksturojumu: tam arī ir daudz kopīga ar Jūsu telpas un temperatūras uztveri. Tādējādi, divi cilvēki ar ļoti līdzīgiem fiziskiem raksturojumiem var uztvert ārējo klimatu krasi atšķirīgi.


Bet kā ar Jūsu personību? Mūsu avots liecina, ka cilvēki, kuri jūt nepieciešamību gulēt ar zeķēm, parasti cenšas būt pasargāti. Ja, esat viens no viņiem, iespējams, Jūs vairāk par visu mīlat siltas un omulīgās vietas, un vienmēr cenšaties veidot dziļas un intīmas attiecības ar citiem. Jūs esat ļoti jauks cilvēks, un Jums nav nekas pret padalīšanos ar savu personisko telpu — apskāvieniem, jo tie padara Jūs laimīgus!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv