Šo mīklu var atrisināt tikai 17% cilvēku! Paskaties uz bildi un atrodi vainīgo.

02.12.2016

Atceros, bērnībā es mīlēju apciemot vectēvu, kuram mājās bija vesela kaudze ar žurnāliem « Zinātne un dzīve ». Tajos bieži tika publicētas aizraujošas mīklas, starp kurām bija manas mīļākās, detektīv stāsti par inspektoru Varniki.


Ar laiku biju aizmirsis par šo izmeklētāju , bet šodien nejauši uzdūros kārtējai detektīv mīklai ar viņa piedalīšanos. ` Mēģini kopā ar inspektoru Varniki atklāt noziegumu, kas dabūjis no autoriem nosaukumu « Saulainā dienā ».

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Vasaras dienā inspektors Varnike nolēma atpūsties pie upes.Pēkšņi viņš izdzirdēja sievietes raudas un steidzās palīgā:

— Par ko ir runa? Kas noticis? — viņš jautāja raudošai meitenei. —Lūdzu, nomierinies un izstāsti visu pēc kārtas.

— Jums viegli runāt! Jūs pat nevarat iedomāties, cik dārga man bija šī rokassprādze, — teica meitene caur asarām. — Es nāku uz šo pludmali katru dienu. Lai nosauļotu roku, es noņēmu aproci un noliku to blakus uz grāmatas. Tad es nejauši aizmigu, kad pamodos, viņas jau vairs nebija...

Inspektors Varnike brīdi padomāja. Smiltīs pie sievietes nebija citu kāju pēdu nospiedumu, izņemot pašas cietušās. Svešu cilvēku pludmalē arī šodien nebija, citādi viņš būtu tos pamanījis.

Nozagt aproci varēja tikai kāds no patstāvīgiem pludmales apmeklētājiem, kuri tagad bija aplenkuši inspektoru blīvā sienā. Detektīvs paskatījās apkārt un acumirklī saprata, kas to būtu varējis izdarīt.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

20:59 19.03.2017haralds elceris
tas pašapziņas celšanai retardētiem ļautiņiem?
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv